Warzone 2.0 traci więcej graczy niż oczekiwano


Aktualizacja Call of Duty: Warzone 2.0.1 on Utrata większej liczby graczy niż oczekiwanoWedług różnych źródeł, w tym znanego twórcy CharlieINTEL, który od lat specjalizuje się w śledzeniu i analizowaniu wydarzeń związanych z marką Activision, uchodzi za dość wiarygodnego.

Wygląda na to, że wkrótce pojawi się mapa powrotu Call of Duty: Warzone 2.0, a ten ruch można dokładnie odczytać jako reakcję deweloperów na nieoczekiwaną sytuację,Użytkownicy krwawią Czego się nie spodziewano w takim stopniu.

„Słyszeliśmy od kilku osób, które potwierdziły, że liczba graczy w Call of Duty: Warzone 2.0 wynosi porzucone CharlieINTEL pisał szybciej niż oczekiwano. „Nie jest jasne, co to może oznaczać i jakie zmiany zostaną wprowadzone w tym momencie. Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy aktualizacje!”

Plotki zostały potwierdzone przez YouTubera JGOD, przynajmniej jeśli chodzi o Statystyki Steamaco pokazuje szczyt 452 093 użytkowników w połowie listopada, a następnie spadek, który przyniósł Battle Royale do 121 913 graczy 11 stycznia: spadek o ponad 73% w porównaniu do startu.

W świetle wydarzeń jasne jest, że Activision będzie musiało działać szybko, aby naprawić sytuację, co prawdopodobnie doprowadzi wydawcę do przyspieszenia aktualizacji i zawartości: zobaczymy, jak to pójdzie.

Więcej informacji znajdziecie jak zwykle w naszej recenzji Call of Duty: Warzone 2.0.

Źródło : https://hardwoodparoxysm.com/warzone-2-0-loses-more-players-than-expected-multiplayer-it/