Warzone 2.0 przywróci Gułag jeden na jednego


Infinity Ward i Activision Blizzard wysłuchały żądań społeczności i odbiją Gułag jednemu graczowi przeciwko drugiemu w drugim sezonie, który nadejdzie 15 lutego.

Call of Duty: Warzone 2.0 nie przeżywa swojego najlepszego momentu. Wydawca Activision Blizzard i studio deweloperskie Infinity War ogłosili w połowie stycznia, że królewskie bitwy straciło więcej graczy, niż oczekiwano, więc nic dziwnego, że obie firmy zdecydowały się odzyskać niektóre mechaniki, których domagała się społeczność fanów, którzy byli obecni na Call of Duty: Warzone w celu ponownego zwrócenia ich uwagi. Mówimy o Gułag jeden na jednego funkcja, która będzie częścią zawartości drugiego sezonu, jak ujawnił Infinity Ward w oświadczeniu:

W obecnym tytule, gdy gracz zostaje wyeliminowany, zostaje wysłany do Gułagu, miejsca, w którym łączy się go w parę z innym losowym graczem, aby wziąć udział w strzelaninie dwóch na dwóch na zamkniętej arenie. Chociaż nie wiadomo, jak doszło do powrotu do Gułagu jeden na jednego Call of Duty: Warzone 2.0 będzie działać , deweloper potwierdził w tym samym oświadczeniu, że funkcja zostanie szczegółowo opisana w oficjalnym poście na blogu w tym tygodniu. Pamiętaj, że nadejdzie drugi sezon gry 15 lutego i będzie zawierał, oprócz tego, co już wspomniano, nową broń i nową mapę w mniejszej skali.

źródło

Źródło : https://thegamespoof.com/gaming-news/the-second-season-of-cod-warzone-2-0-will/