Warzone 2.0 potwierdza, że ​​pływające łupy powrócą w aktualizacji sezonu 2


Infinity Ward potwierdziło, że grabieże w Warzone 2.0 powrócą do stylu swoich poprzedników wraz z nową aktualizacją zawartości w przyszłym miesiącu.


Infinity Ward, zespół programistów odpowiedzialny za Modern Warfare II i Warzone 2.0, potwierdził, że pływające łupy powrócą do tytułu Battle Royale wraz z aktualizacją zawartości sezonu 2 w przyszłym miesiącu.


Wcześniej w tym tygodniu oficjalne konto Call of Duty na Twitterze potwierdziło, że aktualizacja zawartości sezonu 2 dla Modern Warfare II i Warzone 2.0 została opóźniona. Pierwotnie miała zostać wydana 1 lutego, teraz nastąpi dwutygodniowe opóźnienie, a nowa data premiery 15 lutego została już potwierdzona.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

CZYTAJ WIĘCEJ: Warzone 2.0 otrzyma nową mapę Odrodzenia wraz z aktualizacją sezonu 2 w przyszłym miesiącu

W oświadczeniu Call of Duty stwierdza, że ​​przyczyną tego opóźnienia jest dokonanie przez studio „kilku zmian w oparciu o to, co [Activision] słyszał od [its] społeczność graczy. ” Od tego czasu Totem Nieskończoności zapowiada liczne zmiany, które mają zostać wprowadzone wraz z premierą sezonu 2, a jedną z nich jest powrót pływających łupów.

„Zmiany dotyczące grabieży Battle Royale i wiele innych nadchodzą wraz z sezonem 02” – potwierdził Infinity Ward w nowym tweecie. Następnie stwierdzili, że „eliminacje graczy i wszystkie pojemniki z łupami będą teraz wyrzucać unoszące się łupy na podłogę”.

Kiedy Warzone 2.0 zostało po raz pierwszy wydane w listopadzie 2022 roku, wprowadziło kilka dużych zmian w stosunku do swojego poprzednika. Zmiany, które wielu członków społeczności uważało za niepotrzebne, teraz wydają się być cofane wraz z aktualizacją zawartości sezonu 2. W oryginalnej Warzone łupy zdawały się „unosić” w podobny sposób jak w Fortnite.

Ta funkcja została zmieniona wraz z wydaniem Warzone 2.0, aby uczynić rzeczy bardziej realistycznymi. Obecnie podczas zabijania wrogów i plądrowania lokacji w Al Mazrah wszystkie łupy po prostu pojawiają się na ziemi i nie „unoszą się”, co może utrudniać zobaczenie, co znajduje się przed tobą i co można zdobyć.

Infinity Ward mówi, że więcej szczegółów na temat zmian nadchodzących w Warzone 2.0 i Modern Warfare II zostanie udostępnionych w szczegółowym poście na blogu w przyszłym tygodniu.

DALEJ: Fizyczne edycje Wiedźmina 3 trafią na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w przyszłym tygodniuŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cc1a37e3e3438d947f1663d905e0ec&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fwarzone-2-floating-loot-return-season-2%2F&c=2035575093420213321&mkt=fr-fr