Warzone 2.0: najlepsze miejsca lądowania na wyspie Ashika


Wyspa Ashika jest na małą skalę Call of Duty: Warzone 2.0 Mapa Odrodzenia, która zapewnia graczom znacznie bardziej skondensowane, gorączkowe wrażenia. Jest pełen interesujących miejsc (POI), z których prawie wszystkie świetnie nadają się do różnych stylów gry. Podobnie jak w przypadku głównego trybu Battle Royale na Al Mazrah, wybór najlepszego miejsca do lądowania na wyspie Ashika jest niezbędnym elementem wygrywania większej liczby meczów. Ale które są najlepsze miejsca do lądowania na niewielkiej wyspie?

Oto cztery najlepsze miejsca do lądowania na wyspie Ashika w Strefa wojny 2.0.

Podziemny tunel

Podziemny tunel w Warzone 2.0.

Na całej wyspie Ashika znajduje się podziemny tunel pełen wody, z kilkoma rozgałęzionymi ścieżkami. W rzeczywistości istnieje kilka sposobów, aby uzyskać dostęp do tego obszaru, ale najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest przejście przez tunel po zachodniej stronie mapy, pomiędzy centrum miasta a zamkiem Tsuki. W miarę możliwości polecamy wylądować w tym miejscu, by od razu dostać się do podziemi, dając dostęp do tony lootu. Chodzi o to, że większość ludzi ląduje na poziomie gruntu, więc prawie zawsze będziesz mieć tunel dla siebie, przynajmniej na początku.

Będąc pod ziemią, skorzystaj z okazji, aby zaopatrzyć się w jak najwięcej zapasów, co da ci przewagę na początku meczu. Prawie zawsze jest tu także stacja kupna, która pozwala wydać całą zarobioną gotówkę. Następnie możesz skorzystać z jednego z wielu wyjść, aby opuścić ten obszar i wjechać do następnego przygotowanego punktu POI. Lub możesz pozostać pod ziemią, aby uzyskać bezpieczniejsze wrażenia.

Farmy Oganikku

Farma Oganikku w Warzone 2.0. Farma Oganikku w Warzone 2.0.

Chociaż powyższe miejsce lądowania jest znacznie bezpieczniejsze, gracze mogą chcieć nieco więcej akcji na początku meczu. Jeśli to ty, radzimy wylądować w Oganikku Farms, znacznie gorętszej strefie zrzutu znajdującej się w północno-zachodniej części mapy. Ten obszar różni się pod względem natężenia ruchu, ale prawie zawsze wylądujesz tutaj z inną drużyną. W środku jest mnóstwo łupów i wiele budynków, w których można walczyć, co czyni tę grę doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą poćwiczyć strzelaninę bez martwienia się o chwiejny dźwięk z wielopiętrowych budynków. Fajną rzeczą jest to, że Farmy Oganikku zwykle mają również w pobliżu Stację Kupowania, co pozwala wcześnie się przygotować.

Wrak statku

Wrak statku w Warzone 2.0. Wrak statku w Warzone 2.0.

Jeśli chodzi o bezpieczne miejsca lądowania, Shipwreck jest najlepszą opcją, ponieważ prawie nigdy nie jest kwestionowany. Jest na uboczu, ma przyzwoite łupy i zwykle znajduje się w pierwszym kręgu, dzięki czemu możesz łatwo zachować bezpieczeństwo przed śmiercionośnym gazem. W Shipwreck często znajduje się także Buy Station, co jest miłym akcentem. Jeśli masz już dość umierania od razu, gorąco polecamy lądowanie tutaj.

Zamek Tsuki

Zamek Tsuki w Warzone 2.0. Zamek Tsuki w Warzone 2.0.

Nie możemy mówić o najlepszych miejscach do lądowania, nie wspominając o zamku Tsuki. Jest to najgorętsze miejsce zrzutu na wyspie i jest przeznaczone dla najbardziej utalentowanych graczy, którzy są dobrzy w oszukiwaniu przeciwników i manewrowaniu nimi. W tej okolicy nie zabraknie sprzętu, a także stacji zakupów, a nawet helikoptera. Chociaż Zamek Tsuki to zabawne miejsce do lądowania, jest szalenie gorączkowy, zwłaszcza że leży na środku mapy. Prawdopodobnie wylądujesz tutaj obok trzech lub więcej drużyn, a ze względu na okropny wielopiętrowy dźwięk radzenie sobie z przeciwnikami tutaj jest trudne.

Zalecenia redaktorów
Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6410148f90dc4c64b2160b37327483b6&url=https%3A%2F%2Fwww.digitaltrends.com%2Fgaming%2Fwarzone-20-ashika-island-best-places-to-land%2F&c=1937904710866438711&mkt=fr-fr