Warzone 2.0 blokuje graczy, którzy nie posiadają Modern Warfare 2Gracze Warzone 2.0 odkryli błąd, który podobno blokuje im dostęp do darmowej gry, chyba że posiadają Modern Warfare 2.

Podczas gdy problem został opublikowany w społeczności subreddit gry na początku tego tygodnia i wydaje się, że został rozwiązany dla niektórych, inni wciąż dodają – i głosują – post, sugerując, że nie został on jeszcze rozwiązany. W chwili pisania tego tekstu nie było też oficjalnego słowa od Infinity Ward ani Raven Software.

Eurogamer Newscast: Czy powinieneś zerknąć na przecieki Pokémon Scarlet i Violet?

„Od wczoraj bez problemu rozegrałem prawdopodobnie około sześciu meczów Warzone 2.0” – skomentował u/Unf0cused (dzięki, NME).

„Teraz, gdy próbuję w to zagrać, kiedy klikam „Battle Royale Solos”, pojawia się okno „Kup Modern Warfare II, aby mieć dostęp do wszystkiego” (próbowałem także innych wariantów BR z tym samym rezultatem). zrestartowałem grę i mój komputer, ale to nie pomogło. Czy ktoś jeszcze ma to teraz i/lub zna rozwiązanie?”

Uważa się, że współdzielony program uruchamiający grę może być winowajcą, ale bez formalnego potwierdzenia od twórców jest to na razie tylko spekulacja. Trochę mylące jest również to, że problemy wydają się dotyczyć głównie graczy, którzy mają już za sobą kilka meczów.

Co ciekawe, dotyczy to nie tylko graczy, którzy nie posiadają jeszcze Modern Warfare 2; według niektórych plakatów „właściciele mają ten sam problem”.

Skontaktowaliśmy się z Infinity Ward i Raven Software, aby uzyskać więcej informacji i zaktualizujemy Cię, gdy tylko otrzymamy odpowiedź.

Premiera Call of Duty Warzone 2.0 okazała się wielkim sukcesem na podstawie samych statystyk graczy. Ale nie wszystko było różowe, jak podsumował dla nas Ishraq na początku tego tygodnia.

Gracze doświadczają szeregu problemów, od zawieszających się klientów po całkowity brak możliwości pobrania gry, a klient Battle.Net firmy Activision Blizzard wyłączył wczoraj wieczorem możliwość pobierania w Ameryce i Europie. Wcześniej dzisiaj gracze Warzone udali się na Reddit, aby narzekać, że Battle Royale obecnie zabrania graczom ponownego dołączania do meczów, gdy zostaną rozłączeni, co jest szczególnie frustrujące dla graczy DMZ.

Źródło : https://www.eurogamer.net/warzone-20-is-locking-out-players-that-dont-own-modern-warfare-2