Warzone 2.0 będzie lepszy niż pierwszy? · opsafetynow


Call Of Duty Warzone 2.0: czy może być większe niż Fortnite? (fot. Activision)

Poniedziałkowa strona z kartami cieszy się, że Hideo Kojima może tworzyć tak drogie gry, ponieważ jeden z czytelników jest podekscytowany remasterami Suikoden.

Aby samodzielnie dołączyć do dyskusji, wyślij e-mail [email protected]

darmowy strzał
Ostatnio dużo mówiło się o wszystkich darmowych strzelankach, być może dlatego, że Fortnite wkrótce przejdzie do nowego sezonu. Ale to sprawia, że ​​zastanawiam się, czy można to przezwyciężyć. O ile ja, jako zwykły gracz, mogę powiedzieć, że Fortnite nie jest tak popularny jak kiedyś, ludzie nie mówią o nim ciągle, jak kiedyś, ale wciąż jest to największa strzelanka free-to-play.

Jego głównym rywalem jest Call Of Duty: Warzone, ale nigdy nie udało mu się go pokonać, więc Activision planuje Warzone 2.0, co jest niezwykłe, ponieważ te gry zwykle nie dostają sequeli w zwykłym tego słowa znaczeniu. To sugeruje, że Activision wie, że gra posunęła się za daleko i nie można jej „naprawić”: wystarczy zacząć od nowa.

To ma sens dla mnie, jako kogoś, kto kiedyś dużo grał, ale teraz zrezygnował z powodu wszystkich sztuczek i błędów, a cała ta sprawa z II wojny światowej jest taka nudna. Myślę więc, że jest spora szansa, że ​​Warzone 2.0 będzie wyraźnie lepszy od pierwszego. Czy to wystarczy do pokonania Fortnite? Nie sądzę. Po prostu nie ma tego samego crossovera, ale myślę, że wypełni lukę i może wtedy Warzone 3.0 zdobędzie trofeum!
Głupiec

Trylogia grzybowa
Nie zdawałem sobie sprawy, że Resident Evil Village otrzyma łatkę do gry w trzeciej osobie i DLC, które są tak skonfigurowane. Bardzo mnie to interesuje, ponieważ nigdy nie lubię gier pierwszoosobowych, chyba że jest to bezpośrednie. Ale jak myślisz, co to oznacza dla Resident Evil 9?

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki kończy się Village, czy Capcom próbuje skrócić całą trylogię grzybową i przekształcić ją w dwie gry, czy też pozostanie mniej więcej taka sama, z inną grą z perspektywy pierwszej osoby?

Trudno mi uwierzyć, że nie będą mieli przynajmniej opcji dla obu na początku, ale myślę, że następna gra będzie kolejnym miękkim resetem. W ostatnich kilku grach bardzo wolno wprowadzali inne postacie, poza Chrisem, i myślę, że zdali sobie sprawę, że nikt nie dołącza do Ethana, ponieważ nigdy go nie widzisz.

Fakt, że musiałem sprawdzić jego nazwisko, mimo że podobały mi się dwie ostatnie gry, mówi wszystko.
Gaintree

Gratulacje dla Kojima
Muszę się zgodzić z czytelnikiem, który powiedział, że lubię lub nienawidzę, przynajmniej Hideo Kojima robi rzeczy inaczej. Nie mam pojęcia, kim jest Elle Fanning i wątpię, czy jej zaangażowanie w nową grę, cokolwiek to jest, pomoże zrobić coś lepszego, biorąc pod uwagę, jak sztywne były celebrytki w Death Stranding, ale cokolwiek to jest… to jej gra. , przekonał ludzi do jej sfinansowania. , może robić, co chce.

Potrzebujemy więcej ludzi z branży gier, którzy nie tylko potrafią robić dziwne rzeczy, ale także przekonują wydawców, by dali im potrzebne pieniądze. Gry niezależne są świetne iw ogóle, ale jeśli nikt ich nie kupuje i wyglądają jak stara gra NES, nie sądzę, żeby to było to samo.

Więc gratulacje dla Kojimy. Niekoniecznie kupię od niego nową grę, ale szanuję fakt, że to zrobił.
wooky

Wyślij swoją opinię e-mailem do: [email protected]

cyniczny, ale fajny
Wielkie wieści od Konami na Tokyo Game Show 2022! Remastery ukochanych gier RPG na PS1 Suikoden 1 i 2 pojawią się na wszystkich głównych platformach w 2023 roku!

Serial jest moim absolutnym faworytem i chociaż jest to cyniczne posunięcie Konami, aby zarobić na Elyuden Chronicles, został bardzo dobrze przyjęty przez aktywnych i pełnych pasji fanów Suikoden na Zachodzie.

Każdy może zgadnąć, dokąd to wszystko prowadzi, ale przynajmniej możemy wskrzesić jedne z najlepszych gier opartych na fabule i postaciach z każdej epoki.

Po prostu świetny dzień na bycie graczem!
James

Przepustka Ubisoft
RE: Ubisoft Party Game Pass. Wydaje się, że zaczęło się to niedawno od Assassin’s Creed Origins. Następny był Far Cry 5, a następnie Immortals Fenyx Rising. Załadowałem dzisiaj Game Pass i zobaczyłem, że Assassin’s Creed Odyssey pojawił się jako nowy dodatek.

Myślę, że dla wszystkich subskrybentów Game Pass, którzy nie martwią się graniem w najnowszą grę Ubisoft z otwartym światem w momencie premiery lub w jej pobliżu (tak jak ja), lepiej po prostu zagrać w czekającą grę.
ttfp saylow (tag gracza)
Teraz odtwarzane: Tinykins

gra w książki
Muszę przyznać, że temat fantasy jest tym, który najmniej mnie pociąga ze wszystkich tematów; Czarodzieje, czarnoksiężnicy, smoki itp. nigdy mnie nie złapali. Jednak z jakiegoś dziwnego powodu istnieje kilka wyjątków, które wchodzą w zakres gry, ale pochodzą z książek. Harry Potter i Władca Pierścieni. Myślę, że może to być połączenie posiadania przez nich książek, które szczegółowo opisują te światy, a także posiadania powiązanych filmów, które pomagają je zwizualizować, a następnie skopiowały je gry. Grałem tylko w kilka gier w obu seriach, ale wszystkie były zabawne.

Moją pierwszą grą o Harrym Potterze była Chamber Of Secrets na PlayStation 2, którą pamiętam jako naprawdę zabawną przygodową grę akcji, a potem pojawił się Order Of The Phoenix. Być może moja najmniej ulubiona książka i film z serii, ale ta gra była moim zdaniem najlepszą grą o Potterze, ponieważ jest to gra, która daje graczom do odkrycia cały Hogwart, pełen tajemnic i rzeczy do zrobienia. Wyraźnie pamiętam też, że była to pierwsza gra, w którą grałem, w której zauważyłem, że stopy postaci są odpowiednio animowane, aby stawiać każdy krok po drabinie, ale to prawda.

Jeśli chodzi o Władcę Pierścieni, pojawiła się bardzo dobra gra The Return of the King od EA. Jest tam dla mnie jako jedna z najlepszych gier wiązanych z filmami. Walka była wystarczająco zabawna, ale najbardziej wyróżniało mnie to, że naprawdę uchwyciła atmosferę epickich bitew z filmów, ze wszystkimi podobieństwami między aktorami i aktorkami. Jedna z najbardziej atrakcyjnych gier tamtych czasów.
Zły_Kurt (Twitter)
Teraz odtwarzane: God Of War (PS5), Resident Evil HD (PC) i F1 Manager 22 (PC)

Pochwała potwora
Jeśli chodzi o światy fantasy, to bez wątpienia najbardziej urzeka mnie świat Monster Huntera.

Wiem, że niektórzy założą, że ponieważ nie jest to pierwszoosobowa gra RPG w stylu zachodnim, czy cokolwiek to się nie liczy, ale wiedza, humor, anime i powiązane media związane z Monster Hunter stworzyły naprawdę żywą, zabawną i zwariowany świat, w którym możesz zanurzyć się na setki godzin.

Oczywiście pomaga to, że każdy Monster Hunter ma fantastyczne partytury orkiestrowe, które towarzyszą każdemu światu centralnemu. W Iceborne, a ostatnio w Sunbreak, Capcom stworzył dwa równie odmienne sposoby wyrażania postaci i potworów zamieszkujących ich świat. Rozpoczęcie gry Monster Hunter pozwala mi na zakup bardzo wyjątkowej kreatywnej wizji gatunku łowieckiego, która jeszcze nie przebiła się i będzie trwać przez długi czas.
bristolpete

impulsywny zakup
Nie musiał o tym myśleć; To The Elder Scrolls 3: Morrowind.

Wziąłem grę jako zakup impulsowy, nigdy o niej nie słyszałem i byłem uzależniony od momentu załadowania. Morrowind był moim zdaniem arcydziełem. Wiem, że teraz jest przestarzały, ale kiedy został wydany, nie przypominał niczego, co kiedykolwiek widziałem lub grałem.

Otwarty świat był piękny i tajemniczy. Architektury obcych naprawdę dawały poczucie tajemnicy, którego późniejsze gry nigdy nie były w stanie zapewnić (chociaż nadal kochałem Obliviona i Skyrima). Wszędzie były małe historie i ukryte fragmenty i zawsze było tak wiele do zobaczenia i zrobienia.

Nie mam pojęcia, ile czasu spędziłem nad Morrowindem, a potem świetnymi dodatkami, ale świat i postacie zawsze sprawiały, że chciałem wracać po więcej.
borsuk zagłady

Skrzynka odbiorcza również działała
Właśnie zdałem sobie sprawę, że minęło 17 lat między Outrun 1 a 2, ale 19 lat między 2 a teraz. Czy kiedykolwiek pojawił się Outrun 3? Powinno być.
Zło Muminki

CG: W zależności od tego, którą z wersji domowych liczysz, istnieje do 10 różnych gier OutRun, ale żadna nie została nazwana OutRun 3.

Jestem bardzo rozczarowany wiadomością, że PlayStation VR2 nie będzie kompatybilne z oryginalnymi grami PlayStation VR. Wydawałoby się, że każda gra wymagałaby poprawki do nowych sterowników. Wydaje mi się to trochę luźne. Z innych wiadomości, mod VR do oryginalnego Half-Life 2 jest już dostępny.
Sheel

CG: Wahalibyśmy się, aby nazwać każdego programistę leniwym, zwłaszcza w takiej sytuacji, w której występują złożone problemy techniczne i niewielka baza użytkowników. Half-Life 2 pochodzi od fanów, którzy wykonują całą pracę za darmo.

Gorący temat tego tygodnia
Po skrzynce odbiorczej z zeszłego weekendu dotyczącej ulubionych gier fantasy, w tym tygodniu w skrzynce odbiorczej pojawia się powiązane pytanie: jaka jest twoja ulubiona gra science fiction?

Może to być licencjonowana gra, jeśli chcesz, ale spróbuj również włączyć grę, która ma swój początek w grach wideo. Jak bardzo jesteś fanem science fiction i jak bardzo odróżniasz stosunkowo ugruntowane otoczenie od kosmicznej fantazji?

Czy uważasz, że obecnie jest za dużo lub za mało gier science-fiction i jakiego rodzaju gier chciałbyś zobaczyć więcej, w tym określone gatunki, takie jak symulatory walki w kosmosie i horror science fiction?

Wyślij swoją opinię e-mailem do: [email protected]

drobnym drukiem
Nowe aktualizacje skrzynki odbiorczej pojawiają się każdego ranka w dni powszednie, a specjalne skrzynki na gorące tematy w weekendy. Listy czytelników są używane merytorycznie i mogą być edytowane pod względem długości i treści.

Możesz również przesłać własną funkcję czytnika 500-600 słów w dowolnym momencie za pośrednictwem poczty e-mail lub naszej strony Prześlij materiały, która, jeśli zostanie użyta, zostanie wyświetlona w następnym wolnym czasie weekendu.

Możesz również zostawić swoje komentarze poniżej i nie zapomnij Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Gorący temat weekendu: Najlepsze gry wideo fantasy

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: Overwatch 1 vs. Overwatch 2, powaga Resident Evil 4 i nowe pomysły na Splatoon 3

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: Nintendo Direct vs. State of Play, zmiana nazwy Yakuza i sterowanie PSVR2

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na [email protected]

Aby łatwiej wysyłać listy odebrane i funkcje czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Wyślij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie z grami.

Źródło : https://opsafetynow.com/games-inbox-will-call-of-duty-warzone-2-0-be-better-than-the-first/