„W tej grze nie ma luki w umiejętnościach”: Dr Disrespect odwołuje pochwałę Warzone 2


Strefa wojny 2 jest kontynuacją Call of Duty popularne wejście do gatunku battle royale. Niedawno wydana gra wzbudziła zarówno podziw, jak i gniew niezliczonych osób Call of Duty i twórców treści FPS – a jednym z jego najostrzejszych krytyków jest Dr Disrespect.

Co zaskakujące, pierwsze reakcje Two-Time’a na Strefa wojny 2 nie były całkowicie negatywne. Chociaż Dr Disrespect nigdy nie ukrywał swojej pogardy Strefa wojnyprzyznał się do tego Strefa wojny 2 miał potencjał, przede wszystkim pod względem projektu nowej mapy.

Wygląda na to, że pochwała Dr Disrespecta dla nowej bitwy królewskiej mogła się jednak rozpocząć i zakończyć. YouTuber niedawno to stwierdził Strefa wojny 2 zostałoby przerwane, gdyby twórcy nie zwrócili się do twórcy z rażącym problemem. Po serii szybkich zgonów Dr Disrespect narzekał na stosunkowo niski wskaźnik czasu do zabicia w grze.

„W tej grze dosłownie nie ma luki w umiejętnościach”, powiedział Dr Disrespect swojemu duetowi, CouRage. „Tak, moim zdaniem gra nie potrwa długo”. Niedługo po złożeniu tego twierdzenia dr Disrespect odniósł się do tego Strefa wojny 2 jako „stworzony dla czwartoklasistów w tym momencie”.

Dr Disrespect ma długą i mieszaną historię z Call of Duty franczyzowa. Choć kiedyś był projektantem map dla tytułów takich jak Zaawansowana wojnaDoc od tego czasu toczy waśnie z wydawcami za umieszczenie go na czarnej liście wydarzeń, a nawet oskarżenie Strefa wojny kradzieży projektu skórki z własnej gry w toku.

Dr Disrespect nie jest pierwszym twórcą gier FPS i battle royale, do którego można strzelać Strefa wojny 2 od czasu jego uruchomienia. Bezlitośnie wskazywano na różne wyczyny i niedoskonałości gry. Podczas gdy Dr Disrespect przewiduje, że FPS nie potrwa długo, fani będą musieli poczekać, aby zobaczyć, czy przepowiednia Doktora się spełni.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637e7be7b50b4ed2a84891d5974e29ce&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fno-skill-gap-dr-disrespect-rescinds-warzone-2-praise&c=5384850080813916820&mkt=fr-fr