W grze znaleziono operatora Ghostface Warzone i zimnej wojny „The Haunting”


Nowy operator Ghostface z nadchodzącego wydarzenia „Zimna wojna” i „Warzone Halloween” „The Haunting” został już znaleziony w grze!

Nowi operatorzy to zawsze jedne z najbardziej ekscytujących dodatków do Call of Duty. Jednak szczególnie w ciągu ostatniego roku twórcy dodali kilka naprawdę zabawnych postaci.

Antybohater komiksów, sędzia Dredd, a także gwiazda akcji Rambo, to ostatnio głośne dodatki do Call of Duty. Jednak pojawienie się kultowych operatorów rozpoczęło się od zeszłorocznej imprezy Haunting of Verdansk.

Na szczęście dla wszystkich fanów horrorów, tegoroczny operator Halloween pojawił się już w grze. Rzuć okiem na operatora Ghostface w Warzone i Black Ops Cold War.

Przeczytaj także: Harmonogram sezonu 6 Black Ops Cold War & Warzone

Warzone i Zimna Wojna Wydarzenie „Nawiedzenie”

Operator Ghostface w Warzone i Black Ops Zimnej Wojny Halloween

Chociaż znamy już datę premiery „The Haunting” w Warzone i Cold War, niewiele więcej wiadomo o tym wydarzeniu. Jednak gracze właśnie obejrzeli przypadkową zajawkę jednego z operatorów nadchodzących wraz z wydarzeniem.

YouTuber PrestigeIsKlucz znalazł pierwszy dowód na pojawienie się Ghostface’a z serii horrorów Scream w Black Ops Cold War i Warzone.

Najwyraźniej zobaczył Ghostface’a pojawiającego się na ekranie wyboru operatora zimnej wojny po tym, jak gra Zombies go wyrzuciła. Podzielił się nawet swoją rozgrywką, aby ujawnić, jak Ghostface wygląda w grze, a także jego wprowadzenie operatora.

Czytaj więcej: Wydarzenie Warzone i zimnej wojny „The Haunting” zapowiedziane w Nuketown

Nie jest to jednak jedyny nowy operator, który pojawia się w „The Haunting”. Wyciek ujawnił, że skórka operatora Donnie Darko pojawi się również w Warzone i Cold War.

Nie możesz się doczekać Ghostface i „The Haunting” w Warzone i Black Ops Cold War? Zostało już tylko kilka tygodni, więc z pewnością będzie jeszcze więcej strasznych niespodzianek.

Chociaż przed Halloween jest sezon 6, na który czekamy. Sprawdź informacje o wczesnej aktualizacji sezonu 6 Warzone.

Halloweenowe nawiedzenie Warzone

Z innych wiadomości, wkrótce może nadejść kolejne wydarzenie Warzone. Eksperci danych odkryli szczegóły dotyczące wydarzenia ujawniającego mapę Warzone Pacific.

Wreszcie, przeciek ujawnił daty rozpoczęcia sezonu 6 Warzone Reloaded i Vanguard Season 1. Wyczyść swój kalendarz na te dni!

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=979376096CE6425A876F42B977A85D84&url=https%3A%2F%2Fgamingintel.com%2Fwarzone-cold-war-the-haunting-ghostface-operator-found-in-game%2F&c=14890737249610580188&mkt=fr-fr