Usterka ściany lotniska Warzone powraca w sezonie 5 i jest gorsza niż kiedykolwiek


Warzone ma setki miejsc lądowania, zwanych również punktami zainteresowania, w których gracze mogą wpaść do Verdansk. Jeden popularny punkt POI, lotnisko jest zrujnowane (jeszcze ponownie) w sezonie 5 ze względu na usterkę, która pozwala graczom dostać się pod mapę.

Usterki stały się zbyt znajome dla graczy Warzone, ponieważ w każdym sezonie w niektórych miejscach pojawia się kilka przełomowych.

Chociaż w Verdansk jest mnóstwo różnych punktów POI, niektóre widzą o wiele więcej akcji niż inne. Lotnisko jest jednym z największych miejsc lądowania w grze, co powoduje spory chaos.

W 2020 roku na lotnisku pojawił się irytujący exploit na ścianie, który rujnował gry, szybko przechodzimy do sezonu 5 i jest nowy, który jest jeszcze gorszy.

Aktywacja

Na lotnisku Warzone POI występuje usterka, która rujnuje gry.

Usterka ściany Warzone Airport pozwala graczom pod mapą

Poprzednia usterka na ścianie pozwalała graczom korzystać z ciężarówki i wtapiać się w ścianę w pobliżu lotniska, wysadzając graczy niezauważonymi. Chociaż może to być dość denerwujące, była przynajmniej szansa, aby zobaczyć, skąd pochodzą pociski i uciec, ale teraz nie jest to opcja w tym najnowszym błędzie.

Ten klip Reddit opublikowany przez „MarkC_belfast” zawiera złe wieści dla graczy, którzy uwielbiają wpadać na lotnisko. Jest teraz exploit, który pozwala graczom dostać się pod mapę i nie możesz nawet dowiedzieć się, skąd pochodzą pociski.

Glitching pod lotniskiem ponownie z CODWarzone

Z klipu widać, że gracz dostał się pod mapę i wędruje, sześć stóp pod nią, zabijając gracza nad nimi.

Społeczność trochę kopała, a gracz używający tego błędu ma poziom 500 z wieloma wygranymi, więc jest mało prawdopodobne, że jest to hack, ale zamiast tego błąd, który ludzie nadużywają.

Nie jest to pierwszy i na pewno nie ostatni raz, kiedy widzimy usterki na ścianach, ale z sezonem 6 na horyzoncie, miłośnicy lotniska modlą się, aby ten został naprawiony tak szybko, jak to możliwe.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzones-airport-wall-glitch-is-back-for-season-5-and-worse-than-ever-1663077/