Usterka ping w Warzone sprawia, że ​​gra jest „niegrywalna”


Gracze wzywają firmy Activision i Raven Software, aby naprawić pojawiający się błąd ping Call Of Duty: Warzone „niegrywalny”.

Udostępniając materiał z opóźnionej gry, użytkownik Reddita The_Ur3an_Myth napisał: „Teraz pingowanie czegokolwiek spowoduje przeskoki ramek i skoki pingowania. Jest to granica nie do zagrania, ponieważ zawsze pingujesz wrogów. Jestem zdesperowany, aby to naprawić, czy jest jakiś sposób, w jaki ja/my możemy to eskalować, aby uzyskać obowiązkową poprawkę?

Pingowanie to sposób na powiadomienie członków drużyny o wrogu lub interesującym miejscu na mapie.

Call of Duty: Warzone. Źródło: Oprogramowanie Raven.

Następnie wyjaśnili, że „ponownie zainstalowali grę po uruchomieniu przeładowanej łatki (wcześniej w tym tygodniu) i taki jest stan gry. 90 procent czasu (opóźnienie) występuje po pierwszym meczu i utrzymuje się do momentu ponownego uruchomienia gry, pozostałe 10 procent pojawia się natychmiast w pierwszym meczu.”

Nie są jedynymi Strefa wojny gracze zgłaszają błąd, a podobne wątki pochodzą z Guy_From_Mars1 i iByRaMa wraz z całym mnóstwem komentarzy graczy dzielących się swoimi frustracjami.

„Kiedy pierwszy raz to przeczytałem, na pewno nie, a potem wpadłem do gry i zauważyłem opóźnienie i pomyślałem, aby przetestować tę teorię. Masz 100% racji. Nawet jeśli moi koledzy z drużyny coś pingują lub jeśli ikona jest widoczna na ekranie, na PS4 występuje drastyczne opóźnienie. Staraliśmy się unikać pingowania, ale jest to prawie niemożliwe, bo to taki nawyk. Kiedy próbujesz pingować wroga, wtedy chcesz jak najmniej opóźnić” – napisał jeden z graczy.

Call of Duty Warzone
Call of Duty Warzone. Źródło: Oprogramowanie Raven

„Przed aktualizacją moja gra rzadko spadała poniżej 80 klatek na sekundę, teraz stale rośnie i spada do 20 klatek na sekundę, jest dosłownie niegrywalna” – dodał kolejny, a błąd dotyczył zarówno wersji na PC, jak i PS4.

W innych wiadomościach Infinity Ward ma podzielić się nowymi szczegółami na temat Call Of Duty: Modern Warfare 2 w ten weekend na Mistrzostwach Ligi.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=d98d3455d9df4279bdc97e0d7c58d83b&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcall-of-duty-warzone-ping-glitch-is-making-the-game-unplayable-3284359&c=11198844724047127981&mkt=fr-fr