Usterka głowy Warzone 2: jak skutecznie z niej korzystać


Od czasu pojawienia się Call of Duty Warzone 2 i Modern Warfare 2 gracze odkrywają wiele nowych usterek. Podczas gdy niektóre są nieszkodliwe i zabawne, inne mogą być bardzo irytujące. Jednym z nich jest usterka głowy Warzone 2. Chociaż usterki głowy niekoniecznie są błędem i wynikają głównie z niedopatrzenia w projektowaniu poziomów, można to wykorzystać na korzyść graczy. Oto, jak gracze mogą wykorzystać tę usterkę głowy.

Przeczytaj także: Data premiery The Last of Us Part 1 na PC i zwiastun zaprezentowany na TGA 2022

Usterki głowy znalezione w Warzone 2

Według doniesień ludzie wykorzystują usterkę głowy, aby wygrywać gry. Można go zobaczyć, gdy gracz znajduje się w pozycji, w której przeciwnik widzi tylko jego głowę. Następnie pokonanie gracza przy użyciu staje się niemożliwe, ponieważ tylko część jego głowy jest wystawiona na działanie wroga.

Podczas gdy programiści jeszcze nie zajęli się usterką, gracze obwiniają słaby rozwój gry za częsty nawrót usterki w grze. Gracze narzekali również, że wrogowie, którzy ich używają, mają wiele niesprawiedliwych korzyści, ponieważ zabicie ich lub nawet wykrycie ich jest prawie niemożliwe.

Jak korzystać z usterek głowy?

Zwykle podczas strzelania zza osłony widać część ciała. Jednak miejsca usterki głowy znalezione w Modern Warfare 2 i Warzone 2 pozwalają graczom całkowicie ukryć swoje ciała. To szczególne odwrócenie ról nazywa się usterką głowy i występuje w wielu strzelankach dla wielu graczy.

Chociaż wielu próbuje wykorzystać tę usterkę, jest to uważane za nieetyczne i niesprawiedliwe. Gdy programiści zajmą się tym problemem, zaktualizujemy artykuł o sposoby radzenia sobie z nim. Jak dotąd gracze będą musieli sobie z tym poradzić i mieć nadzieję, że nikt w ich lobby z tego nie skorzysta.

Przeczytaj także: Wszyscy zwycięzcy kategorii e-sportu na The Game Awards 2022: CS: GO przegrywa z Valorantem, League of LegendsŹródło : https://thesportsrush.com/warzone-2-head-glitch-how-to-use-it-effectively/