Usterka Call of Duty: Warzone 2.0 zabija graczy jeszcze przed rozpoczęciem meczu


Call of Duty: Warzone 2.0 wkroczyła do całej społeczności graczy w ich grach z pogranicza królewskie bitwyczyli kontynuacja Strefa wojnydoświadcza również obecności różnych awarii, więc dzisiaj zajmiemy się szczegółowo tym punktem, który może nieco utrudniać rozgrywkę wielu graczom.

Coś, co wydaje nam się dość uderzające, to fakt, że było to mniej więcej widoczne wcześniej wraz z pojawieniem się Warzone, ale jasne jest, że programiści robią wszystko, co w ich mocy, aby je zmniejszyć, ale wydaje się, że są one bardziej obecne w każdej wersji . gry wideo Istnieje wiele rzeczy, które przeszkadzają w grze wieloosobowej, gdy występują pewne awarie, chociaż czasami są tacy, którzy wykorzystują to, aby uzyskać dziwny uśmiech.

Chociaż Call of Duty: Warzone 2.0 było postrzegane przez wielu jako odpowiedź na rażące problemy z pierwszą Warzone, ten optymizm ustąpił miejsca rozczarowaniu, ponieważ wiele problemów nęka kontynuację BR. Kody są zauważalnie rzadsze, ale inwazyjne błędy i usterki w Warzone 2 nadal nękają przeciętnego użytkownika, podobnie jak przez cały okres życia tego, co jest teraz Warzone Caldera.

Od graczy losowo przetransportowanych do Gułagu po helikoptery zamienione de facto w okręty podwodne, przeciętna gra wieloosobowa jest podatna na nieograniczoną liczbę problemów. Teraz błąd zabija graczy, zanim jeszcze rozpocznie się mecz w Warzone 2.

Dziwny problem został podjęty przez dotkniętego nim gracza, który podzielił się swoimi doświadczeniami na subreddicie Battle Royale 19 stycznia. Załączył film pokazujący samolot transportowy, z którego wysłano graczy, zbliżający się do Al Mazrah. Jednak przed dotarciem do wybrzeża gracz został wyrzucony z samolotu i otrzymał powiadomienie o „powrocie do strefy walki” Warzone 2.

Pomimo ich najlepszych wysiłków, wyciągania spadochronu i próby szybowania w bezpieczne miejsce, gra zabrała ich na długo przed wylądowaniem pierwszego gracza. Żartowali: „Nowy rekord dla „Najszybszego zabijania w WZ”? Samolot mnie zesrał, zanim dotarł do grywalnej mapy… Dzięki, gra!”.

Wiele komentarzy mówiło, że nie byli zaskoczeni tym problemem, biorąc pod uwagę liczbę błędów, które nadal nękają Warzone 2. Jeden z komentatorów powiedział: „Nie mogę już nawet śledzić wszystkich błędów w tej grze. Wygląda na to, że co kilka dni magicznie pojawia się nowy”.

Źródło : https://california18.com/a-call-of-duty-warzone-2-0-glitch-kills-players-before-the-match-even-starts/9083842023/