Ustawienie odwróconej myszy Warzone nie działa na konsolach i błędach Vanguard


Gry z serii Call of Duty (COD) nie radzą sobie najlepiej, ponieważ ich gracze narzekają na kilka ważnych błędów, które wciąż nie są naprawiane.

Najnowsze doniesienia dotyczą Warzone i Vanguard. W przypadku COD: Warzone ustawienie odwróconej myszy nie działa w wersji konsolowej.

Tymczasem COD: Vanguard utrzymuje problem ze śledzeniem wielu zabójstw, który prawdopodobnie został rozwiązany wraz z aktualizacją, a bezpłatny dostęp nie działa dla niektórych.

Odwróć ustawienie myszy nie działa na COD: Warzone (wersja na konsolę)

Gracze konsolowej wersji COD: Warzone zgłaszają, że nie mogą ustawić odwróconej kontroli myszy. Jest to bardzo denerwujące dla wielu, którzy zawsze bawili się tego typu konfiguracją (1, 2, 3).

Brak obsługi odwracania osi myszy na XBox?!?

Wygląda na to, że nie ma możliwości odwrócenia osi y myszy na konsoli Xbox! Dosłownie nigdy nie grałem w FPS, który nie pozwala na odwrócenie osi myszy, a ta możliwość była obecna w wersji beta! To musi zostać naprawione!! Proszę, jeśli czegoś mi tu brakuje, proszę daj mi znać.
Źródło

Wielokrotne zabójstwa STG nie są śledzone lub postęp utknął na COD: Vanguard

Poniższe zgłoszone problemy dotyczą Vanguard. Ta gra już cierpiała z powodu problemów związanych ze strzałami w głowę, strzałami z dystansu i śledzeniem wielokrotnych zabójstw podczas meczów.

Ostatnio deweloperzy rozwinięty aktualizacja korygująca powyższe. Jednak gracze nadal mają trudności związane ze śledzeniem celów. Mówiąc dokładniej, licznik wielokrotnych zabójstw STG nie działa poprawnie (1, 2, 3, 4, 5).

Nowy błąd: wielokrotne zabójstwa STG nie są śledzone

W końcu napraw mi strzały w głowę i zabójstwa po miesiącu, ale utknąłem przy wielokrotnych zabójstwach. Teraz muszę usłyszeć, jak wszyscy mówią „och, po prostu zrób karabin Cooper, to takie proste”, jakbym nie mógł wykorzystać tych godzin na odblokowanie 500 poziomów pistoletów, których potrzebujesz.
Źródło

Jednak ostatnio informowaliśmy, że gracze Vanguard nadal mają problemy z śledzeniem dalekiego zasięgu. Wydaje się więc, że jest jeszcze wiele do zrobienia.

Awangarda bezpłatny dostęp nie działa

Wreszcie, gracze Vanguard zgłaszają również problemy związane z trybem wieloosobowym Free Access-Play. Kiedy próbują uzyskać dostęp, gra zaprasza użytkownika do zakupu płatnej wersji (1, 2, 3, 4).

Bezpłatny dostęp do Straży Przedniej

Na dzisiejszej playliście dodali „Vanguard Free Access-Play multiplayer”. Pomyślałem, że to świetna okazja, aby podnieść poziom broni. Najlepiej jak tylko na nią kliknę, wyświetla się ekran z 3 opcjami, jaką wersję Vanguarda chcę kupić i to wszystko. Czy to jest podsłuchiwane?
Źródło

W tej chwili pozostaje tylko mieć nadzieję, że zgłoszone problemy nie potrwają długo, aby gracze mogli mieć jak najlepsze wrażenia.

Na koniec możesz rzucić okiem na nasz tracker błędów/problemów poświęcony sadze COD.

Polecany obraz: Call of Duty

PiunikaWeb zaczynał jako strona internetowa poświęcona wyłącznie dziennikarstwu śledczemu technicznemu, skupiająca się głównie na wiadomościach „złamanych” lub „ekskluzywnych”. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2021/12/17/warzone-invert-mouse-setting-not-working-on-consoles-and-vanguard-bugs/