Umiejętności Warzone pozwalają graczom przetrwać zbyt długo w gazie – Destructoid

Jak przetrwać w gazie Call of Duty Warzone?

Od czasu premiery Call of Duty Warzone gracze odkryli wiele błędów i przepotężnych broni. Jednak jedną z najbardziej trwałych jest zdolność graczy do przetrwania przez długi czas w gazie. Podczas korzystania z przedmiotu taktycznego Stim odkryto błąd umożliwiający graczom przetrwanie w gazie przez czas nieokreślony. Ten błąd pojawia się regularnie od czasu wydania Warzone i za każdym razem wymaga różnych kroków, aby zadziałał. Wraz z początkiem drugiego sezonu nowa umiejętność dodana w sezonie pierwszym w połączeniu ze starą umiejętnością sprawia, że ​​śmierć w gazie jest prawie niemożliwa. Twórcy znaleźli jednak rozwiązanie. Jak graczom Warzone udaje się tak długo przetrwać w gazie?

Nowe problemy z aktualizacjami Warzone

W przypadku większości nowych aktualizacji Warzone gracze stają przed kilkoma interesującymi nowymi problemami. Na początku pierwszego sezonu do składu dołączyła nowa umiejętność, Irradiated. Jednak chyba nikt nie zauważył, że w połączeniu z umiejętnością Quick Fix gracze stają się w gazie niemal niepokonani. Na szczęście strzały nadal ich zabijają, ale nie obrażenia od samego gazu. W pewnym stopniu efekt jest zamierzony. Opis Napromieniowania brzmi: „Podczas działania kręgu gazowego poruszasz się szybciej i otrzymujesz mniej obrażeń od gazu. » Natomiast Quick Fix ma rozpoczynać regenerację zdrowia po wyeliminowaniu wroga lub założeniu płyty pancerza. Dzieje się tak, że te dwie umiejętności łączą się, dzięki czemu bardzo łatwo jest przetrwać w gazie.

Niezależnie od tego, czy otrzymujesz obrażenia od gazu (które jest minimalne ze względu na Napromieniowanie), czy od innych graczy, możesz po prostu włożyć płytę pancerza, a regeneracja zdrowia jest niemal natychmiastowa. Krótko mówiąc, dzięki dwóm umiejętnościom i dużej liczbie płyt pancerza możesz przetrwać przez długi czas. Raven Software znalazło rozwiązanie, ale jest ono błędne.

Złe rozwiązanie Raven Software

Na szczęście problem został już rozwiązany przez firmę Raven Software, ale wybrano złą metodę. Według oficjalnego konta Call of Duty Updates X (Twitter) umiejętność Quick Fix została „tymczasowo zaktualizowana, aby usunąć regenerację zdrowia rozpoczynającą się po wymianie płyty pancerza”. Dlaczego jest to złe rozwiązanie? Ponieważ ludzie tak naprawdę używają Quick Fix do regeneracji zdrowia poza gazem. Teraz jest prawie bezużyteczny. Napromieniowanie nie ma innego zastosowania niż przeżycie w gazie. Dlaczego nie całkowicie zniechęcić do ukrywania się gazu poprzez tymczasowe usunięcie lub modyfikację Napromieniowania, które również jest znacznie mniej popularne? Raven zawsze odmawiała tymczasowego usunięcia/zmiany zepsutych elementów do czasu znalezienia rozwiązania, więc ta zmiana jest mile widziana.

Chociaż nie możemy być tego pewni, wydaje się, że istnieje logiczne i trwałe rozwiązanie. Jeśli gracz jest w gazie, użycie pancerza nie aktywuje regeneracji zdrowia. Niemniej jednak społeczność docenia szybki czas reakcji na tak poważny problem.

Źródło: www.destructoid.com