Ulepszenie TTK dla karabinu szturmowego Warzone według WhosImmortal

Najlepsza broń szturmowa w Call of Duty: Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier wideo typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, gra wprowadziła nową broń, nowe mapy, a także nowe wrażenia z gry dla fanów gatunku.

RAM-7: Lepszy niż 556 Holger?

RAM-7 w Call of Duty: Warzone, według WhosImmortal, jeden z najlepszych graczy Warzone, ma najszybszy czas na zabicie ze wszystkich broni szturmowych w grze. Aby ulepszyć broń, dodaje następujące akcesoria: Kaganiec: STER45 Skyfury Compensator , Lufa: XRK Coremark 40 Heavy Lufa, Optyka: Corio Eagleseye 2,5x, Podstawa: Bruen Heavy Support Grip, Magazynek: 60 Round Drum. Kiedy już zrozumie się tę broń po dużej praktyce, staje się ona bronią nie do powstrzymania, która z pewnością powali wrogów.

PL 5.56

FR 5.56, czyli FAMAS, to ulubiona broń szturmowa wielu graczy. W tej konfiguracji zaproponowanej przez WhosImmortal nacisk kładzie się na zwiększenie zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności ognia punktowego: Lufa: VT-7 Spiritfire Suppressor, Lufa: 600 mm FR Longbore, Optyka: Corio Eagleseye 2,5x, Lufa: FTAC Ripper 56, magazynek: 60 naboi Mag. FR 5.56 został osłabiony w aktualizacji z 14 grudnia, ale wielu graczy nadal woli go od innych broni szturmowych w grze.

SVA 545

Wysoka szybkostrzelność SVA 545 w połączeniu z niskim odrzutem to nie żarty. Dzięki odpowiednim akcesoriom broń ta z łatwością staje się jedną z najlepszych broni szturmowych w grze. WhosImmortal używa tych akcesoriów do swojego SVA 545: Lufa: VT-7 Spiritfire Suppressor, Lufa: STV Precision Barrel, Optyka: MK. 3 Odbłyśnik, lufa: chwyt kątowy typu Chewk, magazynek: 60 okrągłych mag. Konfiguracja ta ma na celu poprawę zasięgu, celności i kontroli odrzutu broni. To wyposażenie z pewnością czyni tę broń znacznie lepszą.

M13B

Grając w Warzone, na pewno natkniesz się na wielu graczy, którzy używają M13B jako swojej podstawowej broni i nie możemy ich winić. WhosImmortal wymienił najlepsze dodatki, które maksymalnie wykorzystują tę broń: Lufa: Kompensator Skyfury STER45, Lufa: Ciężka lufa XRK Coremark 40, Optyka: Corio Eagleseye 2,5x, Lufa: Bruen Heavy Support Grip, Magazynek: 60 Round Drum. Dzięki wygodnej mobilności o dużym zasięgu, w połączeniu z tymi dodatkami, ta broń sprawi Twoim wrogom nie lada wyzwanie.

Holger 556: Czy to najlepsza broń w Warzone?

Holger 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze. Wersja stworzona przez WhoIsImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność broni: Lufa: VT-7 Spiritfire Suppressor, Lufa: Chrios-6 Match, Optyka: Corio Eagleseye 2,5x, Podstawa: chwyt kątowy FTAC SP-10, magazynek: 40 naboi Mag. Wielu mogłoby powiedzieć, że taka konfiguracja poświęca mobilność i zwrotność, ale biorąc pod uwagę zdolność Holgera 556 do użycia na dużych dystansach, broń staje się łatwiejsza w użyciu.

Źródło: www.bing.com