Ujawniono tryb rywalizacji Warzone Mobile: czego się spodziewać?

Czy jesteś fanem Call of Duty i gier rywalizacyjnych? Cóż, scena rywalizacji w Warzone Mobile może pojawić się szybciej niż myślisz. Dzięki tweetowi z konta specjalizującego się w wyciekach z Warzone gra może w pewnym momencie otrzymać tryb rywalizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat Call of Duty Warzone Mobile, odwiedź oficjalną stronę gry lub pobierz ją z Google Play.

Tryb Battle Royale: być może konkurencyjny

Obecnie uważa się, że tryb rywalizacji w Warzone Mobile w pierwszej kolejności zostanie ograniczony do trybu gry Battle Royale. Nie oznacza to, że tryb rywalizacji nie zostanie w przyszłości rozszerzony na inne części gry.

Na czym polegają zawody World Series of Warzone?

Tak naprawdę World Series of Warzone jest wydarzeniem cyklicznym od kilku lat, którego początki sięgają 2021 roku. Zawody obejmują rozgrywki regionalne, kwalifikacje, turnieje w grach i finały regionalne. Należy zauważyć, że jest to wydarzenie organizowane osobiście, co może ograniczać liczbę osób, które mogą w nim uczestniczyć.

Charakter wycieku z gry

Ponieważ jest to wyciek informacji, niewiele wiemy o potencjalnym trybie rywalizacji w Warzone Mobile, który najprawdopodobniej jest obecnie w fazie rozwoju. Możemy spodziewać się systemu rankingowego z potencjalnymi nagrodami. Czas pokaże, jak będzie wyglądać scena rywalizacji, a wszystko zależy od tego, jak prawdziwy jest ten przeciek!

Źródło: www.droidgamers.com