Ujawniono szczegóły pierwszego sezonu 3 Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2.0


Activision zapowiedziało część tego, co nadejdzie w sezonie 3 Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0.

Wydany w ramach najnowszych informacji o aktualizacji Modern Warfare 2 i Warzone, Call of Duty potwierdziło, że sezon 3 jest już w drodze. Dowiedzieliśmy się również kilku szczegółów na temat nadchodzącego sezonu, w tym powrotu Gunfight do trybu wieloosobowego z nowymi mapami w każdym sezonie, powrotu Plunder do Warzone i potwierdzenia rankingu Warzone.

Strzelanina została wprowadzona do Call of Duty w ponownym uruchomieniu Modern Warfare w 2019 roku. To tryb 2 na 2, w którym gracze mają tylko 40 sekund na pokonanie wrogiej drużyny. Jeśli skończy się czas, na dziesięć sekund pojawi się flaga dogrywki, a każda drużyna ma szansę ją zdobyć i wygrać rundę.

W Warzone’s Plunder zespoły pracują nad tym, aby jako pierwsze zebrać 2 miliony dolarów. Tryb pierwotnie obsługiwał do 102 graczy w grze, dając każdej drużynie 30 minut na zebranie jak największej ilości pieniędzy.

To pierwszy raz, kiedy tryb rankingowy pojawia się w Warzone. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat działania tego trybu, więc na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać, gdy zbliżymy się do sezonu 3.