Ujawniono nowe Call of Duty: Warzone 2

Odkryj rewolucyjny tryb Warzone 2 DMZ Sezon 3

Tryb DMZ Warzone 2 w grze COD jest popularny ze względu na wciągającą rozgrywkę i satysfakcjonujące wyzwania. W tym trybie gracze mogą wkroczyć na terytorium wroga, wziąć udział w emocjonujących strzelaninach oraz wykorzystać swoje strategiczne myślenie i szybki refleks, aby sprostać wyzwaniom i pokonać przeciwników. W sezonie 3 strefy DMZ wprowadzono pistolet Revive, przerażającą broń, która może natychmiastowo ożywić graczy bez ręcznej metody odzyskiwania.

Pistolet Revive w Warzone 2 DMZ

Gracze mogą używać pistoletu ożywiającego, aby ożywiać powalonych wrogów. Ożywienie rannego wroga za pomocą pistoletu ożywiającego jest częścią misji frakcji „W dobrym zdrowiu i duchu”, która po ukończeniu zapewnia graczom 7500 XP i Lockwood MK2.

Gdzie znaleźć pistolet Revive

Istnieją cztery sposoby na znalezienie pistoletu Revive w trybie DMZ:

– Zdobądź skrytki z łupami, takie jak apteczki i wiszące apteczki w Al Mazrah lub poszukaj szpitali i namiotów medycznych wokół pola naftowego Rohan.
– Ukończ wyzwanie w grze, które odblokuje pistolet Revive. Może się to jednak okazać bezużyteczne, gdyż początkowo zdobycie broni jest niemożliwe ze względu na błąd w Warzone.
– Wymień inne przedmioty na pistolet Revive w Buy Station.
– Kup pistolet Revive za 2400 dolarów.

Wymiana innych przedmiotów na pistolet Revive to najłatwiejszy sposób na zdobycie tego przedmiotu. Gracze powinni zebrać bandaż i łagodzący krem ​​do rąk w Al Mazrah i wymienić je na pistolet Revive w punkcie sprzedaży. Mogą także handlować niechcianą bronią i sprzętem na stacji, aby zdobyć broń. Ponieważ pistolet Revive jest drogi, warto go wymienić dla tych, którzy mają wystarczającą ilość zapasów.

Zlokalizuj, zneutralizuj i ożywij wroga

Po zdobyciu pistoletu ożywiającego gracze muszą zlokalizować i zneutralizować wroga. Kupno kontraktu na zabicie to najprostszy sposób na ujawnienie lokalizacji wroga, ale gracze mogą również aktywować wieżę UAV, aby znaleźć wroga. Następnie udaj się do miejsca przebywania wroga i użyj karabinu snajperskiego, aby go wyeliminować.

Aby zdjąć pistolet ożywiający, kliknij ulepszenie na polu, wyceluj broń w powalonego wroga i strzelaj, aby go ożywić. Po pomyślnym ożywieniu wroga gracze otrzymają powiadomienie o ukończeniu misji. Gracze mogą albo zabić wskrzeszonego wroga, opuścić obszar i go opuścić, albo dołączyć do swojej drużyny, aby pomóc w eliminowaniu innych wrogów. Wykonując wyzwanie, uważaj na innych wrogich Operatorów, ponieważ mogą zaatakować.

Dowiedz się więcej o Call of Duty: Warzone

Franczyza: Call of Duty
Platformy: Xbox One, PC, PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox Series S
Data premiery: 10 marca 2020 r
Twórcy: Infinity Ward, Raven Software
Wydawca: Activision

Źródło: gamerant.com