Ujawniono mapę Call of Duty: Warzone Pacific — na kurtce


Przebojowa gra Battle Royale Call of Duty: Warzone została do tej pory osadzona na zaledwie dwóch mapach. Verdansk wystartował wraz z trybem gry z Modern Warfare, a Rebirth Island pojawił się wraz z Black Ops Cold War. Następna w kolejce jest mapa Pacyfiku, nazwana Caldera, którą właśnie przyjrzeliśmy się jej dobrze w nieoczekiwany sposób.

Podczas ostatniej transmisji na żywo CCO Activision Pelle Sjoenell miał na sobie specjalną kurtkę – z wszytym w nią widokiem kaldery. Sjönell tweetował obraz kurtki, co daje nam świetne spojrzenie na mapę. Powiększając, możesz zobaczyć nazwy ważnych obszarów, takich jak wulkan, kopalnie fosforu i starożytne struktury. Caldera będzie miała ponad 200 punktów zainteresowania, kiedy zostanie uruchomiona w grudniu, więc ten obraz tak naprawdę pokazuje nam szeroki kształt i podziały wyspy. Mimo wszystko jest to fajny podgląd zrobiony w zaskakujący sposób.

Kiedy Caldera zostanie uruchomiona, w Warzone pojawi się również system przeciwdziałania oszustwom Call of Duty Ricochet. To zaczyna się najpierw z Vanguard, który ma swoją własną datę premiery: 5 listopada na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i Xbox One.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy w świecie Call of Duty czeka nas wiele, a Activision z pewnością planuje więcej po nowej grze i mapie Warzone. Podobno trwają prace nad mapą o tematyce Modern Warfare 2.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=753EEFA873754FC398BFB6F68E4C029B&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-pacific-map-revealed-on-a-jacket&c=11702801058388848065&mkt=fr-fr