Ubisoft zapowiada grę battle royale, która może konkurować z Warzone


Ubisoft ogłosił, że opracowuje grę typu battle royale opartą na serii Ghost Recon.

Podczas transmisji na żywo z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon ujawnili szczegóły dotyczące tego, co będzie zawierać tytuł Battle Royale.

Gra, znana jako Ghost Recon Frontline, będzie darmową strzelanką, podobną do innych gier z tego gatunku, takich jak Call of Duty: Warzone i Fortnite.

Czytaj więcej: O której godzinie rozpoczyna się otwarta beta Battlefield 2042 i kiedy można ją wstępnie załadować?

Opracowany przez Ubisoft Bucharest we współpracy z Ubisoft Belgrade, Ubisoft Craiova, Ubisoft Kyiv i Ubisoft Odessa, będzie wspierać do 100 graczy w meczach drużynowych na dużej mapie z otwartym polem bitwy.

Twórcy stwierdzili, że będzie on również zawierał „zaawansowany system klas”, który umożliwia graczom swobodne dostosowywanie postaci i ulepszanie umiejętności.

Zdolności będą unikalne dla każdej klasy postaci i będą obejmować własną ścieżkę rozwoju – specjalne zdolności obejmują rozstawianie wieżyczek, tworzenie barykad i używanie zasłon dymnych.

Gracze nie będą zmuszani do poświęcania całego swojego czasu jednej konkretnej klasie, mogąc zmieniać swoje postacie, gdy chcą dostosować się do różnych sytuacji bojowych.

Główny tryb Battle Royale w Linii frontu nazywa się Ekspedycja, w którym 102 graczy rywalizuje w zespołach po trzy osoby, aby osiągnąć cele, zbierać dane i bronić się przed wrogami, aby uciec z mapy – podobnie jak w głównym trybie Battle Royale w Warzone.

Ekspedycja wydaje się być trybem o najwyższej liczbie oktanów w grze, w którym drużyny mogą walczyć ze sobą.


Ładowanie wideo

Film niedostępny

Jeśli to nie wygląda na twoją filiżankę herbaty, Frontline oferuje bardziej „swobodne” tryby – przedstawiciel Ubisoft powiedział, że tryb „Kontrola” będzie dostępny w dniu premiery, jednak nie opublikowano jeszcze żadnych szczegółów na temat tego, co to oznacza.

Chociaż nie ogłoszono jeszcze daty premiery, gra będzie dostępna na Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC, Stadia i Luna.

Zapisz się do biuletynów e-mailowych MEN, aby otrzymywać najnowsze informacje o sporcie, wiadomościach, co się dzieje i nie tylko, klikając ten link

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E706E0CFFE9A4EFAA1EF21FF5CCD6F4A&url=https%3A%2F%2Fwww.manchestereveningnews.co.uk%2Fnews%2Fuk-news%2Fubisoft-announces-battle-royale-game-21775509&c=5290151129971894506&mkt=fr-fr