Twórcy Warzone ponownie wprowadzają tryb Quads po skargach i proszą graczy o opinię na temat dalszych działań

Społeczność Warzone mobilizuje się, aby zażądać zwrotu quadów

W tym tygodniu wielu członków społeczności Warzone zalało media społecznościowe skargami w związku z usunięciem Quadów w najnowszej aktualizacji playlisty, co zmusiło Raven Software do reakcji. Rzeczywiście, Raven Software oferuje cotygodniową aktualizację playlisty w każdy czwartek, obejmującą różne formaty drużyn, mapy i tryby gry, jednak ta rotacja powoduje niezadowolenie niektórych graczy, ponieważ ich ulubiony tryb gry zostaje usunięty.

Jeśli gracze nie mają grupy znajomych, z którymi mogliby grać, nie chcą być zmuszani do uczestniczenia w niedostępnych dla nich formatach drużynowych, bez utknięcia w towarzystwie innych przypadkowych użytkowników. Niektórzy członkowie społeczności wyrazili nadzieję, że nie będą już musieli martwić się tym problemem, ponieważ twórcy ogłosili, że tryby Single, Duo, Trio i Quad będą dostępne przez cały sezon pierwszy. Niestety, ogłoszenie to nie trwało długo, gdyż Raven Software usunęło tryb gry Plunder i quady z listy formatów drużyn w trybie Odrodzenia. Ta decyzja zszokowała społeczność, a twórcy ostatecznie zmienili zdanie po zobaczeniu negatywnej reakcji graczy.

Raven Software odpowiada na zapotrzebowanie społeczności

Dzień po wydaniu kontrowersyjnej aktualizacji playlisty, która usunęła Quady z trybu Resurgence, firma Raven Software odpowiedziała dzisiaj. „Chcieliście quadów do Vondel Resurgence, więc przywróciliśmy je na weekend” – powiedział Raven Software. „Jeśli chcesz, aby powrócili w przyszłym tygodniu, musisz wziąć udział w głosowaniu społeczności. » Twórcy dodali do postu ankietę zawierającą cztery opcje lokalizacji dla Quadów Resurgence na liście odtwarzania z 11 stycznia, w tym Popov Power, Orlov Military Base, Zarvavan Suburbs i Vondel.

Członkowie społeczności zostali poproszeni o głosowanie na Vondela, jeśli chcieli, aby powrócił, a gracze Warzone wyrazili swoje głosy. Według stanu na 5 stycznia Vondel otrzymał przytłaczającą liczbę 70 procent głosów, co wskazuje, że prawdopodobnie zobaczymy powrót karty. W międzyczasie gracze mogą załadować swoją drużynę na Vondel bez obawy, że rotacja map zmusi ich do gry na wyspie Ashika.

Źródło: dotesports.com