Twórcy Warzone 2 badają aktualizacje ruchu i strzelanie jednym strzałem w przyszłych sezonach


Opublikowany: 2023-03-17T16:27:37

Zaktualizowano: 2023-03-17T16:27:43

Streamer Warzone 2, JoeWo, twierdził, że strzelanie jednym strzałem i zaktualizowana mechanika ruchu zostaną dodane do kontynuacji Battle Royale i to wcześniej, niż myślą niektórzy fani.

W sezonie 2 amunicja zapalająca przekształciła snajperów w zabójczą broń jednostrzałową. Członkowie społeczności mieli tylko tydzień na cieszenie się powrotem do dominacji w klasie, ponieważ Raven Software szybko osłabił snajperów tydzień później. Gracze zatrzasnęli decyzję i zapytali, dlaczego to był problem.

Aktualizacja Reloaded sezonu 2 przypadkowo osłabiła taktyczny sprint. Zamiast kilku chwil reset taktycznego sprintu trwał ponad minutę. Infinity Ward wkroczyło do akcji i szybko wydało poprawkę rozwiązującą ten problem.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Gracze WZ2 byli już na skraju spowolnienia w grze, więc ta krótka chwila paniki wywołała oburzenie.

JoeWo twierdzi, że strzelanie jednym strzałem powraca w 3. sezonie Warzone 2

snajperzy w strefie wojny 2Aktywacja

Gracze Warzone 2 chcą ponownego strzelania jednym strzałem w kontynuacji Battle Royale.

Po tym, jak posmakowali strzelania jednym strzałem i płynnego poruszania się w WZ1, niektórzy członkowie społeczności mają już dość czekania na zmiany. Na szczęście dla tych sfrustrowanych użytkowników JoeWo ujawnił długo oczekiwane wieści.

Podczas transmisji na żywo JoeWo potwierdził, że strzelanie jednym strzałem powróci w sezonie 3.

„Gwarantowane na pewno, snajperzy i płynność ruchu. Tak jak wszystkie banalne nurkowania, które wymagają pięciu minut, aby wstać i strzelać. Tak powiedzieli.

Sezon 2 Reloaded dodał wydarzenie z okazji Dnia Świętego Patryka z udziałem snajpera strzelającego jednym strzałem. JoeWo pokazał ekskluzywną broń w swoim najnowszym filmie na YouTube. Na końcu tęczy w Al Mazrah znajduje się specjalna skrzynia, w której znajduje się jednorazowy Victus XMR.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

JoeWo powiedział: „To najlepsza zabawa, jaką miałem od pięciu miesięcy”.

Spodziewamy się, że sezon 3 Warzone 2 rozpocznie się 12 kwietnia, więc fani nie będą musieli długo czekać, jeśli JoeWo ma rację co do swojego roszczenia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=641545811b7e4eb083228937c2cb96ef&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fcall-of-duty%2Fwarzone-2-devs-exploring-movement-updates-and-one-shot-sniping-in-future-seasons-2089357%2F&c=14058709820265085178&mkt=fr-fr