Treyarch zakazuje Cluster Mine i Bomb Drone w Warzone 2 – Dexerto.com

Treyarch zakazuje Cluster Mine i Bomb Drone w Warzone 2

Treyarch, twórcy rankingu Warzone 2, są chwaleni online po tym, jak ostatecznie zakazali dwóch najbardziej irytujących rzeczy w Battle Royale Call of Duty, ograniczając Cluster Mine i Bomb Drone.

Sezon 3 Reloaded w końcu przeniósł grę rankingową do Warzone 2, gdzie gracze walczyli o zdobycie SR i ostatecznie walczyli o dotarcie do Top 250. Chociaż okazało się to niezwykle popularne w momencie premiery, niektóre funkcje, które zdaniem graczy powinny zostać usunięte z gry rankingowej, podobnie jak niektóre pistolety lub przedmioty są ograniczone w trybie rankingowym dla wielu graczy w Modern Warfare 2.

Zakazane przedmioty rankingowe w Warzone 2

W związku z tym Treyarch postanowił na razie usunąć Minę kasetową i Dron bombowy z gry rankingowej, ale nie wykluczył całkowicie usunięcia ich w przyszłości. „Ustawienia rywalizacji rankingowej Warzone 2 to wysiłek wielu drużyn, aby zapewnić konkurencyjne i uczciwe mecze” – wyjaśnili. „Ograniczenia są aktualizowane na podstawie danych i opinii, a przedmioty objęte ograniczeniami mogą powrócić w nadchodzącym sezonie po wprowadzeniu zmian w wyważeniu”.

Jak opisano w informacjach o łatce, ustawienia rywalizacji w trybie rankingowym to wysiłek wielu drużyn w celu zapewnienia konkurencyjnych i uczciwych meczów.

„Treyarch to COD”

W odpowiedziach było dużo pozytywności, a Davis „Hitch” Edwards z OpTic Gaming ogłosił, że „Treyarch to COD”. Inni odpowiedzieli, mówiąc, że to ogromne W lub sugerując, że Treyarch „utrzymuje Call of Duty przy życiu” dzięki swoim wysiłkom w grze rankingowej zarówno w Modern Warfare 2, jak i Warzone 2.

To wciąż wczesne dni dla gry rankingowej Warzone, więc możemy spodziewać się kolejnych ograniczeń, ale na razie gracze są zdecydowanie zadowoleni z powrotu Bomb Drone i Cluster Mine.

Koniecznie sprawdź nasze najlepsze wyposażenie rankingowe Warzone 2

Aby utrzymać się w miksie i zapewnić sobie największą szansę na awans w szeregach, koniecznie sprawdź nasze najlepsze wyposażenie rankingowe Warzone 2.

Źródło: https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-2-ranked-devs-praised-as-cluster-mine-bomb-drone-banned-2149015/.