Twórcy CoD badają błąd związany z absurdalnym unikaniem Warzone, zamieniający graczy w Saitamę

W Warzone szaleją błędy związane z rzucaniem wręcz

Gracze Call of Duty nieustannie szukają najlepszego sprzętu z najpotężniejszą bronią, ale okazuje się, że powinni przez cały czas używać pięści, ponieważ błąd rzucania walki wręcz nęka Warzone. Nie panikuj, programiści są tego świadomi. 9 stycznia firma Raven Software wszczęła dochodzenie w sprawie problemu polegającego na tym, że uderzenia w walce wręcz powodują większe obrażenia, niż zamierzono. Trudno w pełni zrozumieć ten błąd, nie widząc go w akcji, a wynik jest godny sceny walki w anime. Twórca treści CoD, TCaptainX, dostarczył dowód wideo i poprosił programistów o zajęcie się tym frustrującym błędem.

Reakcje społeczności

TCaptainX użył swojego pistoletu maszynowego kilka razy przeciwko wrogowi, ale to nie wystarczyło w przypadku kilku szybkich strzałów w walce wręcz z pistoletu. Streamer mógł jedynie krzyczeć i patrzeć w kamerę śmierci, pokonany, z rękami na głowie, gdy wróg rzucił się na niego i wygrał pojedynek na pięści. Członkowie społeczności zabrali głos w komentarzach po obejrzeniu skandalicznego klipu. „Obrażenia w walce wręcz są teraz zepsute. Dwa strzały z pistoletu nie powinny zabić szybciej, niż gdybym ostrzeliwał je Rojem” – odpowiedział jeden sfrustrowany gracz.

Możliwość takiego ataku i namierzenia wroga stanowi problem, ale użytkownicy bardziej martwią się, że broń nie zadaje większych obrażeń lub nie powoduje większego wzdrygnięcia się wrogów. „Nadal jestem zdumiony, że dwa strzały w walce wręcz są silniejsze niż cztery strzały z broni palnej” – dodał drugi komentator.

Trwające śledztwo

Na szczęście gracze nie będą musieli martwić się tym problemem zbyt długo, ponieważ Raven wszczął dochodzenie w sprawie usterki. Jednak niepokojące jest to, że programiści nie podali harmonogramu, ile czasu zajmie naprawa. Członkowie społeczności mogą śledzić postęp śledztwa na oficjalnej tablicy Warzone Trello. W międzyczasie, może dobra strzelba mogłaby być odpowiedzią na odesłanie tych dziwaków rzucających w zwarciu z powrotem na ekran odrodzenia.

Źródło: www.bing.com