Twórcy CoD badają absurdalny błąd związany z wyskokiem w Warzone, zamieniający graczy w Saitamę

Błąd rozciągający walkę wręcz w Call of Duty: Warzone

Gracze Call of Duty nieustannie szukają najlepszego metasprzętu z najpotężniejszą bronią, a mimo to okazuje się, że przez cały czas powinni używać tylko pięści, ponieważ Warzone wpływa na błąd związany z rozciąganiem walki wręcz. Ale nie panikuj, programiści zdali sobie z tego sprawę. 9 stycznia firma Raven Software wszczęła dochodzenie w sprawie problemu, który powoduje, że uderzenia w walce wręcz powodują większe obrażenia, niż zamierzono.

Trudno w pełni zrozumieć tę usterkę, nie widząc jej w akcji, a rezultatem jest coś rodem ze sceny walki w anime. Twórca treści CoD, TCaptainX, dostarczył dowód wideo i błagał programistów, aby zajęli się tym frustrującym błędem.

Wpływ na społeczność

TCaptainX kilka razy strzelił do wroga z pistoletu maszynowego, ale to nie wystarczyło w porównaniu z kilkoma szybkimi strzałami w walce wręcz z pistoletu. Streamer nie mógł nic zrobić, tylko krzyczeć i patrzeć na kamerę śmierci, pokonany, z rękami na głowie, obserwując, jak wróg rzuca się przez pokój i wygrywa walkę wręcz.

Członkowie społeczności zabrali głos w komentarzach po obejrzeniu skandalicznego filmu. „Obrażenia w walce wręcz są teraz zepsute. Dwa strzały z pistoletu nie powinny zabić szybciej, niż gdybym oblał je Rojem” – odpowiedział jeden sfrustrowany gracz.

Możliwość rzucenia się na takiego wroga i namierzenia go stanowi problem, ale użytkownicy bardziej martwią się, czy broń nie zadaje większych obrażeń ani nie zmusza wroga do odwrotu. „Nadal jestem zdumiony, że dwa strzały w walce wręcz są silniejsze niż cztery strzały z broni palnej” – dodał drugi komentator.

Badanie i rozwiązanie

Na szczęście gracze nie będą musieli martwić się tym problemem zbyt długo, ponieważ Raven wszczął dochodzenie w sprawie usterki. Jednak niepokojące jest to, że programiści nie podali harmonogramu wprowadzenia poprawki. Członkowie społeczności mogą śledzić postęp śledztwa na oficjalnej tablicy Warzone Trello.

W międzyczasie, może dobra strzelba mogłaby być rozwiązaniem na odesłanie maniaków walki wręcz z powrotem na ekran odrodzenia.

Źródło: www.bing.com