Twórcy CoD badają absurdalny błąd związany z atakiem wręcz w Warzone, który zamienia graczy w Saitamę

Błąd ataku wręcz dotykający graczy Call of Duty: Warzone

Gracze Call of Duty nieustannie szukają najlepszego zestawu broni, ale okazuje się, że powinni przez cały ten czas walczyć na pięści, ponieważ Warzone nęka błąd związany z atakiem wręcz. Na szczęście programiści są świadomi tego problemu i wszczęli dochodzenie w tej sprawie. Społeczność była zszokowana nadmierną siłą ciosów w porównaniu do wystrzałów i z niecierpliwością czeka na rozwiązanie tego frustrującego błędu.

Nieoczekiwany błąd związany z atakiem wręcz

9 stycznia Raven Software wszczęło dochodzenie w sprawie błędu, który powoduje nadmierne obrażenia podczas uderzania. Ten glitch, trudny do zrozumienia bez zobaczenia go w akcji, powoduje powstawanie scen przypominających walki z anime. Twórca treści CoD, TCaptainX, przedstawił dowód wideo tego błędu i wezwał programistów do naprawienia tego niepokojącego problemu.

TCaptainX napotkał tę anomalię podczas starcia, w którym jego strzały nie mogły konkurować z szybkimi ciosami wroga z pistoletem. Społeczność również zabrała głos i podzieliła się swoim oburzeniem po zobaczeniu tej sceny. Niektórzy członkowie zwrócili uwagę, że siła uderzenia jest obecnie zbyt duża, podczas gdy inni obawiają się, że broń wydaje się nie zadawać wystarczających obrażeń.

Dochodzenie w toku, ale bez daty rozstrzygnięcia

Firma Raven Software wszczęła dochodzenie w sprawie tej usterki, ale nie podała harmonogramu rozwiązania problemu. Zaniepokojeni gracze mogą śledzić postęp śledztwa na oficjalnej tablicy Warzone Trello. W międzyczasie użycie dobrej strzelby może być najlepszym sposobem na wyeliminowanie tych uzbrojonych napastników, którzy rzucają się do ataku.

Źródło: www.bing.com