Trzecia osoba została usunięta z Warzone 2, oto dlaczego


Activision zmienia dla ciebie POV

Call of Duty Warzone 2.0 oferuje graczom wiele różnych perspektyw i trybów, dzięki którym mogą cieszyć się grą Battle Royale. Wśród duetów, trio i drużyn istnieje również tryb trzeciej osoby, do którego można się przełączyć. Niestety Strefa wojny 2.0 Tryb trzeciej osoby został po cichu usunięty z tytułu Battle Royale bez wyjaśnienia ze strony Activision.

Strefa wojny 2.0 Usunięto tryb trzeciej osoby

Jeśli wskoczysz Strefa wojny 2.0 w tej chwili niestety przekonasz się, że twoje opcje Battle Royale są teraz bardzo ograniczone. Dostępne są typowe tryby gry solo, duetów, trio i drużyn. Ponadto DMZ wciąż istnieje, ale brakuje jednego kluczowego aspektu: trybu trzeciej osoby.

Niedawno społeczność zwróciła uwagę, jako odnotowany za pomocą Call of Duty Twitcha streamera Modern Warzone na Twitterze, że popularna playlista z perspektywy trzeciej osoby nie jest już częścią gry. Activision i deweloper Raven Software nieustannie zmieniają listy odtwarzania oferowane co tydzień, a ten punkt widzenia zza ramienia nie przeszedł już od kilku tygodni.

To nie pierwszy raz, gdy usunięto tryb trzeciej osoby Strefa wojny 2.0. Wspólnym wątkiem w obu przypadkach był brak wyjaśnień ze strony Activision dotyczących usunięcia w pierwszej kolejności. Istnieje kilka możliwych przyczyn usunięcia, na których możemy spekulować.

Po pierwsze, istnieje szansa, że ​​istnieje jakiś błąd lub usterka, która powoduje, że perspektywa trzeciej osoby nie jest w tej chwili opłacalna. Tego typu usterki są dość powszechne, jak widać w niedawnej usterce niezwyciężoności pociągu, więc istnieje szansa, że ​​​​coś takiego spowodowało jej usunięcie.

Z drugiej strony może się zdarzyć, że Activision stara się, aby listy odtwarzania były świeże i interesujące. Możliwe, że różne listy odtwarzania, takie jak tryb trzeciej osoby, są od czasu do czasu zastępowane innymi. Niestety, trudno powiedzieć, jak to jest w tym przypadku, zwłaszcza że perspektywa trzecioosobowa nie pojawia się na oficjalnej Strefa wojny 2.0 błąd strony Trello. To pozornie sugeruje, że w tej chwili nie ma prawdziwych problemów z trybem.

Kiedy można się spodziewać powrotu POV z perspektywy trzeciej osoby?

Ponieważ nie ma słowa o żadnych znanych problemach z Warzone 2.0 W trybie trzeciej osoby wydaje się, że była to celowa decyzja, aby co tydzień wstrząsać listami odtwarzania. W końcu to nie pierwszy raz, kiedy to się stało, jak twierdzi Świergot, odkąd ukazała się kontynuacja battle royale. W związku z tym nie wiadomo, kiedy Activision przywróci perspektywę trzeciej osoby.

Możliwe, że na przykład pojawi się w zestawie list odtwarzania w przyszłym tygodniu. Lub może, w najgorszym przypadku, powrócić z opóźnieniem Strefa wojny 2.0 Sezon 2. Do tego czasu polecam wypróbowanie DMZ lub 3-osobowego Moshpitu Nowoczesna wojna 2 jako solidna alternatywa.

Źródło : https://www.destructoid.com/warzone-2-0-3rd-person-mode-removal-explained/