Call of Duty: Plunder – tryb bez stresu

Call of Duty: Plunder – odświeżający tryb, który łagodzi stres Battle Royale

Call of Duty jest ostatnio w trudnej sytuacji, ze spadającą liczbą graczy i frustracją ze strony społeczności. Ale Activision zrekompensowało część negatywności, przynajmniej nieznacznie, wraz z wydaniem trybu Plunder Call of Duty: Warzone 2.0.

Plunder, ulubiony przez fanów tryb, został wprowadzony w oryginale Strefa wojny, ale do tej pory był nieobecny w kontynuacji. W Plunder nie chodzi o przetrwanie, ale raczej o zebranie jak największej ilości gotówki. Odrodzenia są włączone, a zestawy wyposażenia są dostępne domyślnie, a ogólne tempo jest szybsze, więc w Plunder gra się inaczej niż w Battle Royale.

Nauka lin

Podczas Warzone 2.0 Battle Royale, dużo doświadczenia sprowadza się do głupiego szczęścia. W Plunder szczęście nadal odgrywa rolę, gdy gracze ścigają się, by zebrać jak najwięcej gotówki, ale nie jesteś tak karany, gdy sprawy idą źle. Dzieje się tak za sprawą mechaniki respawnu, która pozwala zabitym graczom szybko wrócić do akcji. Bardziej agresywna gra sprawiła, że stałem się lepszy w wygrywaniu strzelanin, więc polecam Grabież każdemu, kto chce się poprawić w Call of Duty.

Graj we własnym tempie

Najlepszą rzeczą w Plunder jest to, że pozwala ludziom grać i rozwijać się we własnym tempie. W Battle Royale gracze są zmuszeni poruszać się obok śmiercionośnego gazu, co może utrudniać poznanie tajników niektórych interesujących miejsc, ponieważ gaz wpływa na manewry graczy podczas meczu. Na szczęście Plunder nie zawiera mechaniki gazowej, co oznacza, że ​​możesz swobodnie eksplorować i podziwiać zabytki, jak uznasz za stosowne w limicie czasowym.

Szeroka gama poziomów umiejętności

Ponieważ mecze Plunder są mniej konkurencyjne niż Battle Royale, przemawiają również do szerszego poziomu umiejętności. Nie jest jasne, czy dobieranie graczy oparte na umiejętnościach różni się w Plunder od Battle Royale, ale ogólne wrażenie jest takie, że jest mniej prawdopodobne, że spotkasz tylko doświadczonych graczy (lub nowicjuszy). Szeroka gama poziomów umiejętności dostępnych w Plunder sprawia, że ​​każdy mecz jest zróżnicowany i zapewnia mnóstwo zabawy przez cały czas.

Podsumowanie

Grabież z pewnością nie rozwiązuje wszystkich Warzone 2.0 problemów, ale jest to odświeżający tryb, który pod każdym względem różni się od Battle Royale. To doskonały sposób na ćwiczenie wchodzenia w strzelaninę i jest przeznaczony zarówno dla zwykłych graczy, jak i weteranów na całym świecie.

Zalecenia redaktorów

Źródło: Digital Trends.