Tryb ekstrakcji DMZ w Warzone 2 pokazany w pierwszych filmach z rozgrywki


Activision przedstawiło pierwsze oficjalne spojrzenie na DMZ, „skoncentrowany na narracji tryb ekstrakcji” Call of Duty Warzone 2.

Deweloper Infinity Ward zaprosił w środę wielu twórców treści do swojego studia w Los Angeles, aby zagrali i streamowali grę.

W poniższym filmie popularny kanał Call of Duty na YouTube MrDalekJD komentuje różne strumienie DMZ z wydarzenia.

Zauważyć: Aby wyświetlić ten osad, zezwól na korzystanie z funkcjonalnych plików cookie w preferencjach plików cookie.

Warzone 2 i jego tryb DMZ zostaną uruchomione wraz z pierwszym sezonem treści na żywo w Modern Warfare 2 16 listopada o godz. 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 GMT.

„DMZ to otwarty świat, oparty na narracji tryb ekstrakcji, w którym drużyny operatorów mają wolną rękę w wypełnianiu misji opartych na frakcjach, podejmowaniu dodatkowych celów pobocznych, wchodzeniu w interakcje z wrogimi operatorami lub bojownikami SI i wyszukiwaniem cennych przedmiotów, a wszystko to podczas walki przetrwać w kierunku eksfiltracji” – powiedział Activision w środę, przed bardziej szczegółowym przeglądem planowanym na bliżej premiery.

Wydawca szczegółowo opisał także szereg treści, które pojawią się w Modern Warfare 2 i Warzone 2 Season 1.

#MyWarzoneDziedzictwo | Call of Duty: Warzone

Oprócz nowego doświadczenia Battle Royale, będzie zawierać przeprojektowane mapy dla wielu graczy, nową misję Operacji Specjalnych, pierwszy rajd dla trzech graczy oraz wydarzenie o tematyce piłkarskiej z udziałem Leo Messiego, Neymara i Paula Pogby.

Activision potwierdziło w poniedziałek, że zamierza dostarczyć „następną pełną wersję premium” w serii Call of Duty w 2023 roku.

Według dziennikarza Bloomberga, Jasona Schreiera, będzie to miało postać dużego rozszerzenia Modern Warfare 2 opracowanego przez Sledgehammer Games.

Twierdzono, że będzie zawierać treści kampanii, a także pakiet „największych hitów”, zawierający mapy dla wielu graczy z różnych klasycznych gier Call of Duty, aby uczcić 20. rocznicę serii.

Modern Warfare 2 to szybko sprzedający się wpis z długiej serii, który przekroczył granicę 1 miliarda dolarów sprzedaży w ciągu 10 dni.Źródło : https://www.videogameschronicle.com/news/warzone-2s-extraction-mode-dmz-shown-off-in-first-gameplay-videos/