Tryb DMZ Warzone 2 będzie wymagał od graczy płacenia za niektóre treści w sezonie 2 » FirstSportz


Sezon 2 Call of Duty: Warzone 2 będzie zawierał nowe treści dla trybu DMZ, jednak nie wszystkie będą dostępne za darmo. Activision rozpoczęło testowanie darmowej gry Call of Duty w 2020 roku, aby pasowała do jej głównych wydań. Kiedy organizacja wypuściła Warzone na początku pandemii, free-to-play była najgorętszą nowością, a także pojawiła się w samą porę dla przedsiębiorstwa.

Ludzie zamknęli się w środku w poszukiwaniu rozrywki i natknęli się na znakomitą darmową grę typu battle royale osadzoną w świecie Call of Duty. Wraz z wydaniem Warzone 2 przeszedł gruntowną transformację i zyskał nowe tryby, takie jak DMZ.

Powiązany: Jak zdobywać prestiżowe stopnie w Call of Duty Modern Warfare 2? Wyjaśnienie systemu rankingowego

Tryb DMZ w Call of Duty: Warzone 2 wprowadza pewne zmiany, które nie będą dostępne dla wszystkich graczy

Warzone 2 (Źródła obrazu: Call of Duty)

Od czasu premiery DMZ przyciągnęła sporą rzeszę fanów, ale kilka kontrowersyjnych aktualizacji denerwuje graczy. Po pierwsze, cały cel grania w DMZ jest teraz pokonany, ponieważ ekwipunek graczy zostanie usunięty na początku sezonu 2.

DMZ wkrótce otrzyma nową zawartość, która będzie dostępna tylko dla posiadaczy Call of Duty: Modern Warfare 2, zgodnie z ostatnim postem na blogu. Sezon 2 będzie zawierał nową rundę wyzwań DMZ od frakcji o nazwie Korona, ale tylko wtedy, gdy posiadasz już grę Modern Warfare II za 70 $. Gracze są teraz słusznie wściekli, ponieważ wydaje się nierozsądne wymagać od nich wydania tak dużych pieniędzy, aby uzyskać świeżą zawartość w darmowej grze.

Nie jest jeszcze jasne, czy stanie się to standardową praktyką w przyszłości. Stwierdzono, że to niepowodzenie było spowodowane zmianami w funkcjonowaniu misji, a nie planami sezonowego czyszczenia zapasów w strefie zdemilitaryzowanej.

Tryb DMZ Call of Duty: Warzone 2 będzie wymagał od graczy płacenia za niektóre treści w sezonie 2
Tryb DMZ Warzone 2 wprowadza szereg zmian w sezonie 2

W każdym razie wielu graczy będzie miało dostęp do tej zawartości, ponieważ Call of Duty: Modern Warfare 2 sprzedało się w ogromnej ilości kopii. Jednak jest też wielu fanów, którzy prawdopodobnie zostali urzeczeni Warzone 2 bez kupowania Modern Warfare 2.

Gdybyś przeoczył!Źródło : https://firstsportz.com/esports-news-call-of-duty-warzone-2-dmz-mode-will-require-players-to-pay-for-some-content-in-season-2/