TrueGameData ujawnia, jak uzyskać najszybszy możliwy ruch w Warzone


TrueGameData opublikował wideo na YouTube przedstawiające wskazówkę, która jest prawdopodobnie bardzo przydatna w grze takiej jak Warzone, w której gracze biegają po mapie przez 95% czasu.

Jeśli jesteś kimś, kto często biega za rogiem lub w stronę swoich wrogów, oto opis tego, jak uzyskać najszybszy możliwy ruch w Call of Duty: Warzone Season 5 Reloaded.

Jak opisuje TrueGameData w swoim filmie, podczas wybierania załączników gracze Warzone powinni pamiętać, że prędkość ruchu zawsze będzie skalować się z prędkością sprintu, ale nie skaluje się z prędkością ruchu celowania w dół (ADS).

Przenosi się to również na sposób, w jaki prędkość ostrzału Hipfire jest również powiązana z podstawową prędkością ruchu gracza, ale nie z prędkością ostrzału podczas ADS.

Na koniec, prędkość ruchu strzału ADS skaluje się tylko z prędkością ruchu strzału, a prędkość ruchu strzału skaluje się zarówno z prędkością ruchu strzału ADS, jak i podstawową prędkością ruchu.

Ostatecznie wszystkie te testy oznaczają, że aby uzyskać najszybszą prędkość ruchu w Warzone, gracze powinni zmaksymalizować prędkość sprintu, co jest główną zaletą korzystania z uchwytu patrolowego, a dodatek, który TrueGameData uważa za „bardzo niedoceniany i niedoceniany w społeczności ”.

W porównaniu z niektórymi bardziej popularnymi przystawkami, takimi jak Bruiser Grip, który dodaje 3% korzyści do prędkości sprintu, TrueGameData informuje, że Patrol Grip zapewnia 7% wzrost.

Szukając absolutnie najszybszej broni w grze, TrueGameData powiedział, że OTs 9 jest zaskakująco jedyną bronią w grze, która łamie siedem metrów na sekundę podstawy prędkości sprintu.

W związku z tym, aby uzyskać obecnie najszybszą prędkość ruchu w Warzone, TrueGameData zaprezentowało całkiem szaloną wersję OTs 9:

  • Pysk: Tłumik GRU
  • Laser: Prezentacja drużyny Tiger
  • Pod beczką: Uchwyt patrolowy
  • Amunicja: VDV 40 Rnd Szybki Mag
  • Zbiory: Magazyn Specnazu PKM

Ten build różni się od niektórych z bardziej metafizycznych zestawów OT 9, ponieważ upuszcza 8,1-calową lufę Task Force i KGB Skeletal Stock, poświęcając dodatkowy zasięg obrażeń, prędkość pocisku i czas sprintu do strzału dla maksymalnego ruchu ADS Statystyki prędkości i prędkości sprintu.

Dzięki najlepszej w grze prędkości sprintu 7,71 m/s i prędkości ruchu 5,21 m/s jest to obecnie najszybszy pistolet do obsługi w Verdansk i Rebirth Island.

TrueGameData pokazało, że nawet bez anulowania slajdów lub podwójnego czasu możesz biegać tak szybko, jeśli nie szybciej niż pociąg z tą kompilacją OTs 9.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Warzone, zapoznaj się z naszą listą poziomów karabinów szturmowych na październik 2021 r.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=76AEB4BF48D14D58A6DD43EFFC9DE760&url=http%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Ftruegamedata-reveals-how-to-get-the-fastest-movement-possible-in-warzone%2Far-AAP4sM3&c=15081992584974022675&mkt=fr-fr