TimTheTatman wspiera profesjonalistów CDL w debacie między zawodowcami CDL-Warzone


Fani historii Call of Duty franczyza została podzielona od czasu wydania Battle Royale w grze, przy czym niektórzy wolą grę tak, jak została pierwotnie stworzona, a inni cieszą się nowym trybem.

Ale ponieważ profesjonaliści nieustannie przesuwali granice w każdej wersji gry, pojawiła się dyskusja i dyskurs między Dorsz Gracze ligowi i profesjonaliści Strefa wojny gracze nadal się rozwijają.

Kto jest bardziej utalentowany: gracze CDL czy Strefa wojny plusy?

Jako zapalony gracz Call of Duty oraz Strefa wojnyTimTheTatman został poproszony o jego zdanie w tej sprawie – i przynajmniej dla niego odpowiedź jest prosta.

Czytam komentarz od kogoś, kto to mówi Strefa wojny zawodowcy odnieśliby większe sukcesy w CDL niż zawodowcy z CDL mogliby być konkurencyjni Strefa wojnyJedyne, co Tim mógł zrobić, to potrząsnąć głową i zamaskować twarz.

– To pieprzone stwierdzenie jest błędne – powiedział. „Jeśli to jest argument, który ludzie wysuwają, to jest wręcz przeciwnie. To nie to, bracie. Rdzeń Strefa wojny jest Call of Duty. Tak to jest, bracie. Jego Dorsz. … Jeśli o to się kłóci, jestem w 100 procentach z CDL.”

Powiązane: Scump wygrywa 100 000 $ World Series of Strefa wojny Gra solo YOLO

Tim nie jest najmądrzejszym graczem na świecie, ale jego życiorys z Dorsz sugeruje, że jego opinia w tej sprawie nie jest nieważna. Początek jego kariery jako streamera był tak Call of Duty gracza, a w ostatnich latach stał się jednym z najpopularniejszych Strefa wojny osobowości w streamingu. Ma doświadczenie w grach zarówno z profesjonalistami, jak i przeciwko nim Dorsz oraz Strefa wojny.

W miniony weekend debata osiągnęła punkt wrzenia, ponieważ niektórzy obecni i byli profesjonaliści CDL zmierzyli się z niektórymi Strefa wojny gracze w meczach jeden na jednego w Awangardaa wyniki były dość zbliżone.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630d4c1bdb774d6ba7445a87ee00862d&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Ftimthetatman-backs-cdl-pros-in-debate-between-cod-league-warzone-pros&c=14681526376696133196&mkt=fr-fr