TimTheTatman obawia się, że plaga hakerów Warzone może się powtórzyć


Po napotkaniu kilku hakerów z rzędu w połowie jego Strefa wojny stream z 1 lipca, czołowy gwiazdor YouTube Timothy „TimTheTatman” Betar martwi się plagą hakerów, która przyćmiła Call of Duty Battle Royale w latach 2020-2021 może powrócić.

„Trochę się tutaj martwię”, powiedział do swoich widzów ze zszokowanym wyrazem twarzy.

„Trochę się martwię. Nie wiem, czy niektórzy z was zauważyli i zadaję tutaj pytanie, ale czy hakerzy z Verdansk wracają?

Gwiazda YouTube odnosi się do okresu przed RICOCHET Anti-Cheat, narzędziem służącym do minimalizowania nieuczciwej gry w Strefa wojnyuruchomiona w październiku 2021 r. Gra była w fatalnym stanie z powodu wszystkich hakerów i obawia się, że to się powtórzy.

Pierwszym hakerem, z którym się zetknął, był gracz, który wykonał piruety w powietrzu jak UFO i uzyskał w rundzie K/D/A 143. Ale to było nic w porównaniu z drugim incydentem, w którym wzięła udział cała drużyna.

Powiązane: Dr Disrespect ma „duże obawy” na temat Strefa wojny 2 już

TimTheTatman i jego swatanie Dorsz sojusznicy padali jak muchy, zanim uderzyli w ziemię na Calderze. Kiedy się odradzał, robił co w jego mocy, aby utrudnić im życie, ale kombinacja aimbotów i wallhacków była zbyt kłopotliwa.

Obraz za pośrednictwem Activision

W końcu świeża twarz Strefa wojny hakerzy prawie usunęli YouTubera.

Gdy ogień w brzuchu TimTheTatmana zaczął wirować, jeden z jego łuskonośnych powiedział rozwścieczonemu YouTuberowi, że nagły wzrost liczby hakerów na Calderze jest spowodowany tym, że hacki stały się dostępne na niektórych Strefa wojny ponownie strony internetowe. Usłyszawszy to, Tim obawiał się, że najgorsze jeszcze nadejdzie dla Dorsz królewska bitwa.

„Hakerzy zaczynają się trochę zwiększać”, powiedział, odpowiadając na pytanie, które początkowo postawił. – Trochę się martwię, że wracamy do epoki Verdansk.

Inny Strefa wojny gracze zauważyli ten sam trend i podzielili się przykładami.

Dr Brak szacunku również wyładował swoją frustrację o napływie, twierdząc, że RICOCHET to największa afera public relations w historii gier wideo.

Raven Software wydało łatkę 30 czerwca, która zawierała poprawki błędów i zmiany balansu broni. Nie wspomniał jednak nic o odrodzeniu Strefa wojny hakerzy na Calderze ostatnio. Więc, Dorsz gracze wciąż z niecierpliwością czekają na rozwiązanie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=58e2fc75113942fdb10a8fab4eba8b8f&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fnews%2Ftimthetatman-fears-warzone-hacker-plague-is-finally-infecting-caldera-in-new-season&c=5288349284015989647&mkt=fr-fr