TimTheTatman krytykuje szybki TTK w Call of Duty: Warzone 2


Streamer YouTube, TimTheTatman, ma dość Call of Duty: Warzone 2, wykrzykując zaskakująco krótki TTK Battle Royale.


TimTheTatman ma już dość Call of Duty: Warzone 2, ostatnio wygłasza tyradę na temat krótkiego czasu zabijania w trybie Battle Royale. TTK jest stałym obiektem analiz i krytyki w sieciowych strzelankach. To, jak szybko wrogi przeciwnik może pokonać gracza, jest oczywiście podstawowym elementem projektu iw takiej grze Strefa wojny 2 tam, gdzie w danym meczu są dziesiątki potencjalnych wrogów, odgrywa to niepewną rolę w równowadze gry. Wydaje się, że TimTheTatman uważa, że ​​równowaga została zachwiana.

GRACZOWY WIDEO DNIA

TTK w Call of Duty Battle Royales nie jest oczywiście nowym tematem dyskusji. Call of Duty gracze z natury uwielbiają krytykować wszystkie elementy projektu dotyczące rozgrywki. Dokładniej jednak Call of Duty: Warzone deweloper Raven Software wyraźnie przyznał, że TTK w grze był zbyt krótki i dokonał radykalnej zmiany, aby rozwiązać ten problem na początku 2022 r. Punkty życia graczy zostały zwiększone ze 100 do 150, co znacznie zwiększyło Strefa wojnyjest TTK. Ale Call of Duty: Warzone 2 to zupełnie inna gra.

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 Messi Finisher to w zasadzie superkick WWE

W niedawnej transmisji TimTheTatman poświęcił trochę czasu na omówienie tematu, o którym myślał. Zmarł w A Call of Duty: Warzone 2 mecz i zaczął obserwować innego gracza, obserwując, jak szybko byli w stanie wyeliminować przeciwników. „Myślę, że wiem, z czym jest największy problem Strefa wojny jest”, zaczyna TimTheTatman, po czym wyjaśnia, że ​​widział porównanie TikToka Strefa wojny 2’s TTK do klasyki Strefa wojny TTK DMR, który został osłabiony ze względu na swoją siłę. TimTheTatman tak mówi Strefa wojny 2TTK jest jeszcze szybszy niż wtedy, gdy wszyscy zgodzili się, że DRM jest zbyt potężny.

Krótko po tym komentarzu TimTheTatman obserwuje zabójstwo i prosi publiczność o nagranie go dla niego. Jego montażyści wideo pokazują, że zabójstwo nastąpiło w ciągu zaledwie 0,41 sekundy, czyli co najmniej bardzo krótkiego TTK. TimTheTatman przekonuje, że jeśli przypadkowi gracze mogą wyeliminować przeciwników w tak krótkim TTK, to wtedy Strefa wojny 2równowaga konkurencyjna została poważnie naruszona.

Pomysł, który argumentuje TimTheTatman, polega na tym, że jeśli TTK w Strefa wojny 2 jest szybszy niż wtedy, gdy DMR został obezwładniony, gdy „cały” Call of Duty społeczność zgodziła się, że potrzebuje osłabienia, więc TTK jest teraz również zepsuty. Co więcej, jeśli nawet wyjątkowi gracze mogą zostać zestrzeleni w mniej niż pół sekundy przez przypadkowego gracza z dowolną bronią, to jest to kolejny dowód na to, że TTK jest zepsuty.

Oczywiście TimTheTatman gra w gry takie jak Call of Duty: Warzone 2 jako jego praca. To sprawia, że ​​jest bardziej zaznajomiony z produktem niż większość, ale nie podchodzi do gry ani jako przypadkowy gracz, ani jako prawdziwy gracz rywalizujący. Deweloperzy Infinity Ward i Raven z pewnością włożyli ogromną ilość pracy i analiz, aby znaleźć to, co ich zdaniem jest najlepszym TTK dla Battle Royale. Ale to nie znaczy, że TimTheTatman nie ma racji.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Czego można się spodziewać po franczyzie Call of Duty w 2023 rokuŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b61a33f4104f0a9e04c844c34e4e0b&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Ftimthetatman-call-of-duty-warzone-2-ttk-criticism%2F&c=352830256202029053&mkt=fr-fr