Ten LKM z czasów zimnej wojny wypacza meta Warzone w ostatnich dniach


W ostatnich pozostałych chwilach Warzone życie, gracze znaleźli nową broń, która poprawi ich statystyki i pomoże im zająć wysokie miejsce w Dorsz książki historyczne.

Strefa wojny 2 lepiej spójrz na tę broń, zanim zostanie wypuszczona; ten kawałek metalu jest zbyt mocny. Magazynek jest wypełniony po brzegi czymś, co wydaje się nieograniczoną liczbą pocisków, zabójczym wzorem odrzutu i niesamowitą precyzją.

RPG LMG jest mistrzem Warzone ostatnie dni.

Według WZRanked ten LKM jest niewystarczająco używany, ale ma zbyt wysokie kwalifikacje, ponieważ broń ma współczynnik wyboru tylko 0,23, w połączeniu ze współczynnikiem śmierci wynoszącym 1,16 i mocnym współczynnikiem zwycięstw 3,18.

Obraz za pośrednictwem Activision

Jakie jest najlepsze wyposażenie dla RPD?

Dla wszystkich, którzy się zastanawiają, oto najlepsze wyposażenie dla twojego RPD. Większy magazyn daje graczom mnóstwo pocisków do przebicia, gdy rozbijają pojazdy, okna i graczy.

  • Kufa – tłumik GRU
  • Beczka – 20,3″ Grupa Zadaniowa
  • Optyka – ramiona osiowe 3x
  • Underbarrel – Spetsnaz Grip
  • Tylny uchwyt – wąż wężowy

Strefa wojny 2 jest na horyzoncie, a druga część przynosi nowe mapy, broń, funkcje i kosmetyki dla fanów Battle Royale.

Gracze mają do Warzone 2 premiera 16 listopada tego roku. Tytuł ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One oraz Battle.net PC.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6358e227593d41a78ea73874cfb342ca&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fthis-cold-war-lmg-is-warping-the-gun-meta-in-the-final-days-of-warzone&c=17793926155899791258&mkt=fr-fr