Tajna funkcja Kar98k sprawia, że ​​jest to zdecydowanie najsilniejszy snajper w Warzone


Pomimo popularności obu broni w Verdansk, dane Warzone sugerują, że istnieje wyraźny zwycięzca między Kar98k i szwajcarskim K31 – jeden z karabinów snajperskich może pochwalić się niesamowitą przewagą przy celowaniu.

W Warzone dostępnych jest wiele broni dalekiego zasięgu, w tym karabiny snajperskie i strzeleckie z Modern Warfare i Black Ops Cold War w ofercie. Jednak niewiele jest śladów broni takich jak Tundra, Pellington i AX-50, z dwoma rodzajami broni, które dominują w krajobrazie.

Są to Kar98k z Modern Warfare i szwajcarski K31 BOCW. Obie bronie charakteryzują się przyzwoitą obsługą, obrażeniami i szybkością i są zdecydowanie dwoma najpopularniejszymi snajperami w bitwie królewskiej CoD.

Aktywacja

Kar98k od jakiegoś czasu walczy ze Szwajcarami.

Jednak nowy film od twórcy treści Warzone, TrueGameData, sugeruje, że jest tylko jeden zwycięzca, a jeden ze snajperów może pochwalić się niesamowitą przewagą.

Pochodzenie Kar98k w Modern Warfare może być powodem jego przewagi, a niektóre anegdotyczne doniesienia twierdzą, że broń MW ma więcej wspomagania celowania niż te z zimnej wojny.

Nie jest do końca jasne, czy tak jest, ale skupiając się wyłącznie na Kar98k i szwajcarskim K31, ten pierwszy ma „dość ogromną” przewagę w asyście celowania według guru statystyk Warzone.

TGD wyjaśnił, że Kar98k ma asystę celowania z biodra (zasadniczo asystę celowania bez ADS) do około 35 metrów, a normalna pomoc celowania ADS do około 200 metrów. Z drugiej strony Szwajcar nie otrzymuje asysty celowania z biodra i „minimalnej” asysty celowania ADS.

Podczas gdy TGD twierdziło, że wydajność Szwajcarów jest w rzeczywistości nieco lepsza niż Kar98k, znaczne różnice w wspomaganiu celowania oznaczają, że każdy gracz kontrolera powinien domyślnie korzystać z tego drugiego.

Gracze korzystający z myszy i klawiatury powinni nadal wybierać Szwajcarię, dzięki jej nieco lepszym zadaniom i przeładowaniu.

Według TGD różnice wynikają prawdopodobnie z klasyfikacji Kar98k jako karabinu wyborowego, a nie snajperskiego.

Niezależnie od powodów wydaje się, że obecnie jest tylko jeden zwycięzca (przynajmniej dla graczy kontrolerów).Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/secret-kar98k-feature-makes-it-warzones-strongest-sniper-by-far-1661949/