Symfuhny zrujnowane przez oczywistego oszusta Warzone

Guardian: Jak gracze Warzone radzą sobie z oszukiwaniem

Eliminacja przez oszusta w Warzone jest często denerwująca, ale czasami wystarczy śmiać się z absurdu oszukiwania w tytule Battle Royale. Często zdarza się, że streamer oskarża wroga o oszukiwanie lub oglądanie jego transmisji na żywo w celu jego odnalezienia. Ale prawie nie da się obalić obrazu tego, co widzieliśmy w najnowszej audycji Symfuhny’ego.

Gdy streamer Warzone po ponownym zaciągnięciu skoczył na spadochronie z powrotem do Urzykstanu, Symfuhny został zestrzelony z nieba i natychmiast nazwano go nieczystą grą. „To znaczy, że on rażąco do mnie strzela” – powiedział Symfuhny. Jego koledzy z drużyny natychmiast zaczęli się śmiać, a kamera śmierci tylko potwierdziła jego podejrzenia. Oszust krążył wokół i cudem udało mu się zabić streamera przez ścianę. Wszyscy nie mogli uwierzyć temu widokowi, gdy Symfuhny zaczął krzyczeć, po czym milczał ze szczęką na ziemi.

Członkowie społeczności drażnili Symfuhny’ego, gdy zabawne wideo stało się wirusowe. „Bracie, jesteś taki zły; naucz się przystosowywać” – odpowiedział inny streamer CouRage. Pojawiło się również wiele niedawnych przykładów streamerów fałszywie oskarżających oszustów, a twórca treści ModernWarzone wykorzystał tę historię i wymyślił idealną sarkastyczną odpowiedź: „Mam dość was, aroganckich streamerów, którzy myślicie, że wszystko, co cię zabija, oszukuje lub oglądaj transmisję na żywo! Po prostu przyjmij porażkę jak mężczyzna, powiedz dobrą grę i wyjdź! »

Walka z oszustwem w Warzone

Oszukiwanie zawsze stanowiło problem w Warzone, ale twórcy włożyli w tę iterację Modern Warfare 3 mnóstwo pracy. Od czasu premiery najnowszej odsłony serii CoD twórcy ogłosili, że zarejestrowano ponad 23 000 kont oszukany, zablokowany za oszukiwanie. Obejmuje to również ponad 2000 przypadków oszustów ujawnionych dzięki nowej metodzie przeciwdziałania oszustwom SPLAT.

SPLAT wyłącza spadochron gracza i zrzuca go na śmierć, jeśli jest podejrzany o oszukiwanie. Widzieliśmy tę funkcję w akcji, gdy oszust ujawnił się, nie wiedząc, dlaczego nie mógł nie otworzyć spadochronu. Jednak pomimo całego postępu, jaki poczynił anty-cheat Ricochet w CoD, system ma również swoje wady. Na przykład system raportowania niesprawiedliwie banuje graczy, którzy nie oszukiwali, a wielu oszustom nadal udaje się ominąć wszystkie wprowadzone środki bezpieczeństwa.

To oczywiste, że twórcy Warzone wciąż mają wiele do zrobienia, aby chronić graczy przed oszukiwaniem, ale narracja nie zawsze musi być negatywna, gdy możemy po prostu zignorować wszelkie nieczyste zagrania i nie pozwolić, aby oszukiwanie zrujnowało nam zabawę.

Źródło: www.bing.com