Swatting staje się zdrowy, gdy oficer prosi, aby czat rozpoczął hype train dla swatowanego streamera Warzone.


Streamer Call of Duty Warzon „Nadia” Amine była zaniepokojona, gdy odkryła, że ​​ona również została uderzona, biorąc pod uwagę trzy głośne, napięte uderzenia, które zostały już zgłoszone w sierpniu. Ku zaskoczeniu wszystkich sytuacja zmieniła się, gdy oficer usiadł i zaczął gawędzić ze streamerem, zamiast nagle przerywać transmisję lub aresztować streamera:

Widzimy, jak gliniarz wchodzi w interakcję z czatem i zachęca ludzi do zasubskrybowania Amine w słodkim momencie złapanym na żywo. Oczywiście media społecznościowe świetnie się bawiły z klipem. Obserwując, że policjant był zaznajomiony z kulturą Twitcha, inny streamer Twitcha o imieniu IceManIsaac powiedział:

„Bracie, nie ma strzału, gliniarz uruchomił metro i mówił slangiem Twitcha”.


Twitter to miejsce, w którym rośnie popularność filmu, na którym gliniarz zadaje cios w chłodny i opanowany sposób.

Ponieważ jest kobietą, Nadia, bardzo popularna streamerka Warzone, która często jest nękana na TikTok, miała szalony czas na ostatnim strumieniu po tym, jak została uderzona przez widza. Społeczność streamingowa Twitch i YouTube przeżywa fazę swatowania, a ostatnio zgłoszono wiele głośnych przypadków.

Niestety nękanie było trochę zbyt aroganckie; Właśnie zostałem uderzony. Moja rodzina i ja jesteśmy w dobrym zdrowiu. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nawiązali kontakt. Całkiem świat, w którym żyjemy.

IShowSpeed ​​i Keffals zostali natychmiast zatrzymani po tym, jak zostali pobici, podczas gdy Adin Ross uzbroił policję podczas szturmu na jego dom. Policjant Nadii był o wiele bardziej sympatyczny od nich. Policjant wiedział, co się stało i oczywiście znał transmisję na Twitchu.

Zwrócił się bezpośrednio do publiczności, gdy podszedł do kamery, błagając ich, aby pokazali coś dla policji. Nadia wypytywała go o streaming, gdy zorientowała się, że jest z nim zaznajomiony. Funkcjonariusz przyznał, że tak, a następnie zwrócił się do pacnięcia, zachęcając kibiców, aby nie wpadali w depresję, mimo że potrzebują jej do jakiejś papierkowej roboty:

„Tak, cóż, omówimy to z dala od widoku. Tak, bawcie się dobrze i życzę wspaniałego dnia. Porozmawiamy z nią na kilka dziwacznych tematów. Wysadzacie ją cały dzień w powietrze. Tylko dlatego, że ktoś chce być palantem, nie oznacza, że ​​strumień musi się wcześniej zakończyć.

Ku zaskoczeniu wszystkich, zauważył nawet cel drugorzędny i wezwał publiczność do zasubskrybowania, aby uruchomić pociąg reklamowy:

Do zdobycia gola potrzebuje jeszcze pięciu zastępców. Daj jej te pięć nakazów, proszę. A teraz chodźmy. Zacznijmy hype pociągu. Ruszaj! Mężczyźni, pospiesz się.


Reakcje fanów i Twittera

Gliniarz otrzymał wiele okrętów podwodnych w prezencie od fanów Nadii, którzy z radością się do tego zobowiązali. Twitter podał także oficerowi rekwizyty za jego optymistyczną postawę i przemyślane zarządzanie sytuacją. Wielu z nich dokonało następujących porównań między bieżącym wydarzeniem a innymi niedawnymi atakami:

@TheNadiaAmineCieszę się, że wszyscy są bezpieczni, ale przepraszam, że musiałaś sobie z tym poradzić, Nadia.

Poważne przestępstwo pacnięcia może być śmiertelne. Chociaż sytuacja ta została dobrze rozwiązana, w przeszłości ciosy powodowały poważne obrażenia i czasami zabijały ludzi. Swatters był w przeszłości ścigany na mocy prawa federalnego.

Źródło : https://technotrenz.com/entertainment/swatting-becomes-wholesome-as-the-officer-requests-that-the-chat-begin-the-hype-train-for-the-swatted-warzone-streamer-2119392.html