Call of Duty: Warzone Mobile – premiera opóźniona do listopada

Call of Duty: Warzone Mobile opóźnione do listopada

Fani Call of Duty z niecierpliwością czekają na premierę Warzone Mobile, ale Activision nie ujawniło jeszcze dokładnej daty premiery. Oficjalna strona sklepu Google Play dla tej gry pierwotnie sugerowała, że ​​zostanie ona uruchomiona 15 maja, ale teraz ta data została zmieniona na 1 listopada. Strona sklepu podaje, że jest to tylko „oczekiwana” data premiery.

Na początku tego roku Activision rozszerzyło limitowaną wersję Warzone Mobile na różne inne regiony na całym świecie. Pełna światowa premiera jeszcze nie nastąpiła, ale fani z Australii, Chile, Norwegii i Szwecji mogą wziąć udział w akcji przed oficjalną premierą gry mobilnej.

Warzone Mobile miał być odpowiednikiem Modern Warfare 2 i Warzone 2, a Activision stwierdziło, że będzie zawierało „epickie Call of Duty: Warzone walka w strzelaninie, ruchu i pojazdach; autentyczna zawartość z operatorami, bronią i lokalizacjami; i wyjątkowo Call of Duty: Warzone rozgrywka umożliwiająca do 120 żywych graczy w meczu na urządzeniach mobilnych”.

Możliwe, że Activision wewnętrznie opóźniło wydanie Warzone Mobile do listopada, ale studio nie wydało jeszcze publicznego ogłoszenia dotyczącego rzekomego opóźnienia. Jeśli jednak Warzone Mobile nie zostanie wydane do listopada, oznaczałoby to pełny rok od premiery Modern Warfare 2 i Warzone 2, a być może nawet mniej więcej w tym samym czasie, co następny tytuł Call of Duty.

Limitowana wersja Warzone Mobile

Activision opisał limitowaną wersję w poście na blogu na początku tego roku, mówiąc: „limitowana wersja to wersja w toku, która pozwala nam otworzyć grę dla znacznie większej publiczności niż nasza oryginalna zamknięta alfa i w rzeczywistym środowisku przy jednoczesnym utrzymaniu go na tyle małym, aby z łatwością testować mecze i postępy, znajdować i naprawiać błędy, a także zbierać opinie i spostrzeżenia na temat różnych aspektów gry”.

Debaty na temat kolejnych tytułów Call of Duty

Chociaż wśród społeczności było wiele debat na temat tego, czy w 2023 roku pojawi się nowa gra Call of Duty lub rozszerzenie „premium” do Modern Warfare 2.

Źródło: DualShockers.