Call of Duty: Warzone Mobile – opóźnienie premiery | Aktualizacje | DualShockers

Call of Duty: Warzone Mobile – opóźnienie daty premiery

Fani Call of Duty z niecierpliwością czekają na premierę Warzone Mobile. Aktualnie nie ma pewnej daty premiery, ale pierwotnie ujawniono 15 maja jako możliwą datę. Jednak strona sklepu Google Play zmieniła tę datę na 1 listopada, co wskazuje na opóźnienie premiery o niemal 6 miesięcy.

Limitowana wersja gry jest dostępna już w kilku krajach, w tym w Australii, Chile, Norwegii i Szwecji. Activision opisało tę wersję jako „otwarcie gry dla znacznie większej publiczności niż nasza oryginalna zamknięta alfa i w rzeczywistym środowisku przy jednoczesnym utrzymaniu go na tyle małym, aby z łatwością testować mecze i postępy, znajdować i naprawiać błędy, a także zbierać opinie i spostrzeżenia na temat różnych aspektów gry”.

Warzone Mobile ma być odpowiednikiem Modern Warfare 2 i Warzone 2 i będzie zawierało epickie walki w strzelaninie, ruchu i pojazdach, autentyczną zawartość z operatorami, bronią i lokalizacjami oraz wyjątkową rozgrywkę umożliwiającą do 120 żywych graczy w meczu na urządzeniach mobilnych. Opóźnienie premiery o niemal 6 miesięcy oznacza, że Warzone Mobile będzie wydane prawie rok po premierze Modern Warfare 2 i Warzone 2.

Mimo że nie ma jeszcze oficjalnego ogłoszenia dotyczącego opóźnienia premiery, fani Call of Duty nadal czekają na kolejne informacje.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=645abba04ee84ccaa6eee0cf89521570&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fwarzone-mobile-release-date-delayed%2F&c=14153226406121683621&mkt=fr-fr.