Strefa wojny 2, sezon 1 ponownie załadowany » FirstSportz


Gracze mają szeroki wachlarz opcji broni dzięki dużemu ekwipunkowi Call of Duty: Warzone 2. W aktualnej meta gry jest wiele broni, które mogą zadawać obrażenia na poziomie konkurencyjnym.

Wiele osób ma też dość ciągłego uzbrajania się w RPK, ponieważ wierzą, że gra staje się jednowymiarowa ze względu na prostotę posługiwania się bronią. W rezultacie wielu graczy szuka nowej broni, która urozmaici ich wyposażenie w Warzone 2. Specjalista Warzone 2, Metaphor, ma dla nich idealną rekomendację.

Powiązany: Ankieta Activision wskazuje na powrót Verdansk, Caldera i innych jako kolejne mapy Call of Duty: Warzone 2

Warzone 2 (Źródła obrazu: Call of Duty)

W społeczności Warzone 2 Metaphor jest dobrze znanym twórcą treści, który często publikuje filmy na swoim kanale YouTube z sugestiami dotyczącymi wyposażenia, poradami, wskazówkami dotyczącymi gier i nie tylko. Znany twórca treści zademonstrował niedawno śmiercionośne możliwości karabinu bojowego TAQ-V w Warzone 2 i stwierdził, że działa on nawet lepiej niż RPK w sezonie 1 Reloaded w jednym z takich materiałów.

TAQ-V ma znacznie większy odrzut w swojej podstawowej konfiguracji, ponieważ jest to karabin bojowy. Ale mimo to TAQ-V zmienia się w wiązkę laserową o bardzo niskim odrzucie dzięki zalecanym przystawkom i ustawieniom strojenia Metaphor.

Sugerowane przez Metaphor uzbrojenie ma prędkość wylotową 950 m/s i zmniejsza odrzut o 32% na osi pionowej i 23% na osi poziomej. To wyposażenie TAQ-V charakteryzuje się TTK wynoszącym zaledwie 567 ms na 30 m, w porównaniu do 605 ms TTK RPK na tym samym zasięgu, dzięki szybkostrzelności 571 pocisków na minutę i dużej liczbie uszkodzeń na trafienie.

Najlepsze wyposażenie TAQ-V z zerowym odrzutem w Call of Duty: Warzone 2 Season 1 Reloaded
TAQ-V (Źródła obrazu: ocena ekranu)

Najlepsze wyposażenie TAQ-V o niskim odrzucie

  • Kufa – Sakin Thread-40
  • Kolba – Taqtique Brute Stock
  • Podlufa – Lockgrip Precision-40
  • Magazynek – 30 nabojów Mag
  • Amunicja – 7,62 Duża prędkość

Wykorzystując lufę Sakin Thread-40, kolbę Tactique Brute i lufę Lockgrip Precision-40, Metaphor jest w stanie znacznie zredukować V odrzutu TAQ do prawie zera. Te trzy dodatki są kluczowymi częściami tego wyposażenia, ponieważ wszystkie znacznie poprawiają kontrolę odrzutu.

Istnieje znaczna szansa, że ​​RPK może stać się meta w następnym sezonie, jeśli otrzyma bardzo potrzebne osłabienie. Dlatego gracze mogą wcześnie udać się do Al Mazrah, aby przygotować się do TAQ-V.

Gdybyś przeoczył!Źródło : https://firstsportz.com/esports-news-best-taq-v-loadout-with-zero-recoil-for-call-of-duty-warzone-2-season-1-reloaded/