Strefa DMZ Warzone 2.0 przechodzi zmiany w trakcie sezonu 1 Reloaded; Zwroty map przesyłek i nie tylko


Informacje o łatce dla Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 zostały wydane, a pierwszą rzeczą, na którą gracze zauważą, jest tryb czasowy Warzone Cup Limited. Ten tryb przeniesie na Al Easima Field dwie drużyny składające się z trzech operatorów, rywali klubu piłkarskiego Al Marzah.

W stylu Rocket League gracze będą mogli używać quadów do wpychania masywnej piłki do bramki drużyny przeciwnej. Podobnie jak w Rocket League, gracze będą mogli także przebijać się przez wrogów lub usuwać ich z drogi. Zwycięży drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 5 bramek lub uzyska najwyższy wynik w ciągu 5 minut.

Zmiany trybu DMZ w Warzone 2.0

Gracze zobaczą, jak tryb strefy zdemilitaryzowanej został gruntownie przebudowany w sezonie 1 Reloaded. Po pierwsze, w trio maksymalna liczba graczy, którzy mogą wejść, to 60, a ustawienie asymilacji zostało zmienione na maksymalnie 6 graczy na drużynę.

Wprowadzili także nowy obszar o nazwie Budynek 21, ale nadal nie jest on jeszcze dostępny. Gracze znajdą tajemnicze klucze i Al Marzah i będą musieli dowiedzieć się, dokąd prowadzą. Ograniczone informacje na temat dostępu do laboratorium biologicznego znanego jako Budynek 21 przeniosą graczy poza Al Mazrah do nowego, bardzo niebezpiecznego obszaru DMZ.

Wprowadzono zmiany w wartościowych przedmiotach i nagrodach pieniężnych za kontrakty. Częstotliwości pojawiania się kontenerów będą teraz miały zwiększoną samoreanimację, maski przeciwgazowe, ulepszenia polowe, nośniki płyt i plecaki. Elementy elektroniczne w wieżach komputerowych, pasty do zębów w apteczce i przedmioty znalezione na czarnym rynku zostały zmniejszone.

Kolejną nowością jest prośba o pomoc, za pomocą której wyeliminowani gracze będą mogli poprosić o pomoc wrogich graczy. To pozwoli im dołączyć do wrogiej drużyny jako nowy gracz. Co więcej, tokeny PD można aktywować z menu głównego holu, pomyślne wydobycie kilka razy z rzędu zapewni losowe profity dla następnego Infil, średnie i duże plecaki są dozwolone w trzecim miejscu na broń, a opisy misji frakcyjnych mają ulepszone opisy dla większej przejrzystości.

Nalot

Pierwszy rajd w Call of Duty pojawił się w 1. odcinku Atomgrad. Gracze będą otrzymywać epizody rajdu w każdym sezonie, które będą mieszanką walki i rozwiązywania zagadek dla trio. Narracja tych najazdów będzie rozłożona na 5 sezonów i rozpocznie się tam, gdzie gracze zakończyli kampanię Modern Warfare 2. Gracze będą musieli wykonać dowolne z 3 poniższych zadań, aby otrzymać przydział rajdu:

  • Ukończ określone codzienne wyzwanie w trybie wieloosobowym lub w operacjach specjalnych.
  • Umieść się w pierwszej 20 na dowolnej liście gier Battle Royale Warzone 2.0.
  • W strefie zdemilitaryzowanej użyj ostatniego helikoptera exfil z co najmniej 30 000 $ w gotówce.

Po otrzymaniu zadania najazdu będą musieli je ukończyć w ciągu tygodnia. Aby uzyskać dostęp do rajdu, jeden z trzech graczy musi mieć aktywne przydział. Gracze będą otrzymywać losowe łupy z rajdów i inną nagrodę za każdą rozgrywkę, w tym tryb weterana.

Zwroty przesyłek

Jedną z ulubionych map fanów w Call of Duty jest Shipment, która powraca w sezonie 1 Reloaded. Gracze będą mieli nowe podejście do tej mapy 6 na 6, gdy się pojawi. Od 21 grudnia do 4 stycznia 2023 roku gracze będą mogli sprawdzić specjalną świąteczną wersję Przesyłki poprzez playlistę The Naughty List.

Rekordy bojowe

Gracze Warzone 2.0 będą teraz mieli dostęp do Rekordów Walki, kiedy przybędą z Reaktywacją Sezonu 1. Statystyki będą jednak rejestrowane od daty aktywacji, a nie od rozpoczęcia sezonu 1. Tak więc gracze mają dostęp tylko do całkowitego czasu gry, współczynnika zabójstw/śmierci, serii zabójstw i statystyk po 14 grudnia 2022 r.

Skórka LA Thieves do zmiany

Skórka LA Thieves to cała czarna skórka z tylko jednym małym logo pośrodku, co bardzo utrudniało przeciwnikom znajdowanie wrogów z tą skórką. W swoim najnowszym poście na blogu opublikowali odnowiony obraz tej skórki, dzięki czemu będzie ona bardziej rozpoznawalna. Odświeżona skórka będzie miała dodane kolorowe znaczniki na okularach i paskach postaci. Sprawdź nowy wygląd skórki poniżej:

Exoniz ujawnia się w Streamie

Gracz Warzone, o którym mówiono, że używał kodów, był widziany podczas turnieju Warzone World Classic. Wielu już podejrzewało go o oszustwo, ale mimo to pozwolono mu wziąć udział w turnieju. Podczas turnieju próbował pokazać swoim widzom na streamie, że nie używa cheatów, ale podczas przesuwania monitorów pojawiło się menu, które bardzo przypominało menu cheatów.

Gracz próbował to zignorować, mówiąc, że to usterka, ale Twitch i Twitter szybko to zauważyli i usunęli go z platformy. Jego ówczesny kolega z drużyny, forpantheonn, początkowo bronił go, ale gdy dowiedział się prawdy, szybko przeprosił fanów. Sprawdź wideo poniżej:

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639ae9cb0deb460190ef2c691b1c6280&url=https%3A%2F%2Fin.ign.com%2Fcall-of-duty-warzone-2%2F177500%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-20-dmz-zone-receives-revamp-through-season-1-reloaded-shipment-map-returns-and&c=10395940069020407003&mkt=fr-fr