Streamerzy Warzone oklaskiwają wzmocnienie Stim jako „najlepszy dodatek” w historii gry


Podczas gdy Call of Duty: Warzone ma wiele problemów, streamerzy poświęcają chwilę, aby docenić jedno pozornie niewielkie wzmocnienie, które pojawiło się wraz z aktualizacją Pacific – nazwanie nowych Stim Shots największym dodatkiem wszech czasów w grze.

W opisie patcha Pacific Season 1, twórcy Warzone z Raven Software ujawnili, że wyposażenie taktyczne otrzyma szereg zmian na nowej mapie Caldera. W tamtym czasie podekscytowanie osłabieniem czujnika bicia serca przyćmiło wzmocnienie Strzału Stymulującego.

Teraz jednak wahadło przesunęło się w kierunku poważnego uznania dla Stimów. Sprzęt zapewnia teraz zwiększenie prędkości, którego streamerzy używali do niszczycielskich rozgrywek i do mechaniki ruchu „Super Slide”.

Zwracając uwagę na ciągłe pojawianie się sprzętu, najlepsi gracze, tacy jak IceManIsaac i JoeWo, nie cofają się przed pochwałami. Zamiast tego, każdy posunął się do tego, że wzmocnione Stims nazwali jedną z największych zmian w Warzone.

Wzmocnione Stimy Warzone: najlepszy dodatek w historii?

JoeWo ujął to bardzo prosto, mówiąc, że wzmocnione Stimy „mogą być najlepszym dodatkiem do Warzone, jaki kiedykolwiek mieliśmy”. A pochodzący od gracza znanego jako „Król Ruchu” jest jasne, dlaczego docenia ich nową mobilność.

Inny streamer IceManIsaac nieco głębiej zagłębił się w sprzęt, wyjaśniając dokładnie, dlaczego ich wzmocnienie było „jedną z najbardziej odświeżających zmian w historii Warzone”.

Jak wyjaśnia Isaac, stymulacje zwiększające mobilność dają więcej „możliwości finezji, gry i ucieczki”. Najlepsi gracze są zainteresowani przedmiotami, które zwiększają lukę w umiejętnościach, więc wszechstronny przedmiot zwiększający szybkość z pewnością pasuje do tego zadania.

Szybsze poruszanie się nie jest w końcu czymś, z czego wczasowicze będą mogli skorzystać.

Idąc dalej, Isaac wciąż chce więcej osłabień ogłuszeń i błysków – ale jest zadowolony ze stymulacji i cieszy się, że osłabiony czujnik bicia serca nie działa. Nie jest jasne, czy zwykli gracze są tak samo zadowoleni ze stymulacji jak streamerzy, więc musimy sprawdzić, czy to uznanie spłynie.

Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-streamers-applaud-stim-buff-as-best-addition-in-games-history-1737519/