Streamer Warzone pokazuje, dlaczego potężne stymulacje są niezbędne w Żelaznych Próbach


Jeśli wierzyć przeciekom, Raven Software wyznaczy koniec Warzone, jakim go znamy, jednym ostatnim wydarzeniem „Wizje Verdansk”, które wprowadzi nową mapę Vanguard o tematyce Pacyfiku. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o tym wydarzeniu, które wyciekło.

W kwietniu 2021 r. wydarzenie Warzone „Zniszczenie Verdansk” zakończyło jego współczesną oprawę i przywróciło Verdansk do lat 80., które zbiegło się z zimną wojną Black Ops i jej trwającą historią.

Wkrótce, aby zintegrować się z Call of Duty: Vanguard, Warzone przejdzie na zupełnie nową mapę o tematyce Pacyfiku. Wycieki i przekopane pliki wskazują, że wydarzenie „Wizje Verdansk” zapoczątkuje tę nową erę, więc oto wszystko, co wiemy o ostatnich godzinach Verdansk.

Czym jest wydarzenie Wizja Verdansk w Warzone?

Uważa się, że Warzone’s Visions of Verdansk będzie wydarzeniem w grze, które wyznaczy koniec Verdansk i wprowadzi nową mapę Pacyfik.

Fortnite zrewolucjonizował marketing w grze dzięki wydarzeniom na żywo, a Activision idzie w ich ślady w Warzone. Zarówno Black Ops Cold War, jak i Vanguard zostały ujawnione w Warzone i oczywiście mieliśmy wydarzenie nuke, które sprowadziło nas z powrotem do Verdansk ’84.

Wycieki Warzone ModenasHD oraz Alaix odkrył „ONBOARDING/VOV_HINT” w plikach gry i zasugerował, że oznacza to Wizje Verdansk. Powiedzieli również, że jest to oznaczone jako „Wydarzenie na żywo”.

Zmiany w rozgrywce Warzone Wizje Verdansk

Alaix odkrył również, że wydarzenie Warzone przywróci funkcje z poprzednich sezonów, ponieważ gracze powinni „przygotować się na retrospekcje z przeszłości”.

Zgodnie z plikami gry odkrytymi przez Alaix, Visions of Verdansk będzie posiadało następujące cechy rozgrywki:

  • Ponowne odwiedzanie wydarzeń
  • Ulepszone nagrody
  • Rozszerzona stacja kupna

W przypadku ponownego odwiedzania wydarzeń „Każdy nowy krąg rozpoczyna losowe wydarzenie”, a gracze powinni „przygotować się na retrospekcje z przeszłości”.

Funkcja ulepszonych nagród wydaje się nagradzać graczy „wspomnieniami z wczoraj, z szansą na bonusy lub karty dostępu”. Wygląda więc na to, że bunkry mogą się ponownie otworzyć i być może kombinezon Juggernaut będzie bardziej powszechny.

Pliki mówią również, że „Nowe produkty są w magazynie. Loadout Makers można kupić po wydarzeniu Loadout.” Kreatorami wyposażenia mogą być „znaczniki wyposażenia”, które pojawiają się w zakupionym wyposażeniu – ale nie ma jeszcze sposobu, aby się o tym dowiedzieć. A wydarzenie Loadout może być darmowymi dropami, które się zdarzają lub czymś zupełnie nowym.

Data rozpoczęcia Warzone Visions of Verdansk

Ponieważ wydarzenie Visions of Verdansk zostało dopiero ujawnione, na razie nie ma możliwości dowiedzenia się, kiedy wydarzenie może nastąpić. Jednak najbardziej prawdopodobny czas to koniec listopada/początek grudnia albo tuż przed, albo po zakończeniu 6. sezonu Warzone.


Oczywiście nie ma oficjalnego potwierdzenia, że ​​Visions of Verdansk pojawi się w Warzone. W aktach znaleziono wiele treści, takich jak hełmy, które można wyposażyć, i nigdy nie trafiły one do Verdanska.

Jednak Vanguard z pewnością wprowadzi nową mapę Pacific Warzone, więc bądź na bieżąco z Charlie INTEL, aby uzyskać wszystkie aktualizacje.

Źródło obrazu: Activision

Source : https://charlieintel.com/warzone-streamer-shows-overpowered-stims-in-iron-trials/143154/