Streamer Warzone krytykuje Activision za „podwójne standardy” po tym, jak nie został zaproszony na wydarzenie MW3.

Wybitna streamerka Warzone, Nadia, zajęła teraz stanowisko, aby skrytykować Activision za rzekome „podwójne standardy” po tym, jak twórca treści nie został zaproszony na nadchodzące wydarzenie CoD Next w ramach MW3.

Nadia wzywa Activision do stosowania podwójnych standardów

W usuniętym już tweecie Nadia tak powiedziała na temat trwającego problemu z Activision: „Call of Duty nie zaprosiło mnie do CoD Next ze względu na moje zdjęcia w bikini (nigdy nie publikowałam nagości), ale nadal zapraszają do treści twórców, którzy publikują takie obrazy”, wskazując na podobne obrazy innych wybitnych twórców treści, takich jak Tfue, Swagg i Aydan. A kiedy kilka tygodni temu poruszyłam tę kwestię, odrzucili ją i skłamali” – kontynuowała.

Konstruktywna krytyka nie jest brana pod uwagę

Następnie Nadia odniosła się szerzej do kontrowersji podczas niedawnej transmisji, stwierdzając, że kolejnym powodem, dla którego nie została zaproszona, była krytyka i opinie, które przekazała na poprzednim wydarzeniu. „Po fakcie pytali o opinie. Zadawali pytania, prosili także o informację zwrotną. To tak jakby [Activision] Nawet nie chciałam słyszeć negatywnej krytyki, ale nawet nie powiedziałam tego w niegrzeczny sposób” – kontynuowała.

Następnie zwróciła uwagę, że inny streamer miał podobne doświadczenia ze względu na komentarze, które umieścił w mediach społecznościowych. „Nawet FaZe Kalei wspomniała o tym wcześniej, kiedy została trochę obrażona za bzdury, które publikuje na Twitterze” – powiedziała Nadia. „Ale przecież na zdjęciu profilowym Raven masz zdjęcie czyjegoś tyłka. »

Podwójne standardy, które się utrzymują

„To nie jest coś nowego. Dzieje się tak od dawna” – dodała później, odnosząc się do podwójnych standardów, z którymi często spotykają się twórczynie treści CoD. W chwili pisania tego tekstu nie jest jeszcze jasne, czy Activision zmieniło swoje stanowisko w sprawie zaproszenia Nadii do CoD Next po jej odkrywczych oświadczeniach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nadchodzącej grze CoD, odwiedź nasze strony dotyczące broni MW3, atutów MW3 i map MW3.

Źródło: www.bing.com