Streamer „Warzone 2” żartuje członkom drużyny własnymi głosami


Streamer Twitcha zrobił psikusa swoim kolegom z drużyny Call of Duty: Warzone 2 odtwarzając im własne argumenty.

Wezwanie do służby od dawna ma reputację gorącej konfrontacji na publicznym czacie głosowym podczas meczów. Teraz jeden gracz poszedł o krok dalej w grze Battle Royale, eskalując kłótnię własnymi głosami kolegów z drużyny.

W filmie zatytułowanym „Trollowanie drużyn w Warzone 2 własnym głosem” streamer Nixstah nagrał argumenty swoich kolegów z drużyny, zanim odtworzył je z powrotem na czacie głosowym.

„Wyluzuj, dlaczego wciąż mówisz?” jeden gracz pyta, zanim inny mówi: „Co do diabła, czy jestem w tyle? Muszę być w tyle.

„O tak, zdecydowanie trolluje” — dodaje jeden, gdy się łapią.

Obejrzyj interakcję poniżej.

Gdzie indziej ogłoszono to niedawno Strefa wojny 2 przywraca klasyczne granaty zrzutowe.

Oryginalnie występujący w pierwszym Strefa wojnyzrzuty wyposażenia umożliwiały graczom kupowanie gotowych zestawów wyposażenia na stacjach zakupów i zrzucanie tego sprzętu do bitwy, co oznaczało, że mogli walczyć przy użyciu preferowanej broni i sprzętu, zamiast używać przedmiotów znalezionych na polu bitwy.

Ta funkcja nie była wcześniej dostępna w Warzone 2.0, co technicznie czyni ją nowym dodatkiem do kontynuacji.

Recenzowanie Strefa wojny 2.0, NME powiedział, że „fenomen gier” rozpoczyna „obiecującą nową erę w oszałamiającym Al Mazrah”.

Kontynuował: „Czy możesz przebić coś takiego Strefa wojny, co to oznaczało i co oznaczało dla tak wielu ludzi? Nie ale Strefa wojny 2.0 daje temu cholernie dobrą szansę i jesteśmy tutaj na przejażdżkę, nawet jeśli ta przejażdżka wiąże się z wymianą za nasze życie na czacie zbliżeniowym podczas biwakowania na klatce schodowej.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bd4556fcc941b8b233c7b0706bc96b&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fwarzone-2-streamer-pranks-teammates-with-their-own-voices-3377778&c=18010985866857407144&mkt=fr-fr