Streamer krytykuje Activision za „podwójne standardy” po wykluczeniu wydarzenia MW3.

Słynna streamerka Warzone, Nadia, oskarżyła niedawno Activision o „podwójne standardy” po tym, jak twórca treści nie został zaproszony na nadchodzące wydarzenie MW3 CoD.

W usuniętym tweecie Nadia tak powiedziała na temat trwającego problemu z Activision: „Call of Duty nie zaprosiło mnie do CoD Next ze względu na moje zdjęcia w bikini (nigdy nie publikowałam nagich zdjęć), ale nadal to robi zapraszaj twórców treści, którzy publikują takie zdjęcia”, nawiązując do kilku podobnych zdjęć innych znanych twórców treści, takich jak Tfue, Swagg i Aydan. A kiedy kilka tygodni temu poruszyłam kwestię podwójnych standardów, zignorowali to i skłamali” – kontynuowała.

Problem podwójnych standardów

Następnie Nadia odniosła się szerzej do kontrowersji podczas niedawnej transmisji, stwierdzając, że kolejnym powodem, dla którego nie została zaproszona, była krytyka i komentarze, które wygłosiła podczas poprzedniego wydarzenia. „Później poprosili o opinie. Zadawali pytania, prosili także o informację zwrotną. To tak jakby [Activision] Nawet nie chciałam słyszeć negatywnych komentarzy, ale nawet nie powiedziałam tego w niegrzeczny sposób” – kontynuowała.

Następnie zwróciła uwagę, że inny streamer miał podobne doświadczenia ze względu na komentarze, które umieścił w mediach społecznościowych. „Nawet FaZe Kalei powiedziała coś na ten temat wcześniej, kiedy została oczerniona za bzdury, które publikuje na Twitterze” – powiedziała Nadia. „Ale przecież na zdjęciu profilowym Raven masz zdjęcie czyjegoś tyłka. »

Dodała: „To nie jest coś nowego. „To coś, co dzieje się od dawna”, jeśli chodzi o podwójne standardy, z którymi często spotykają się twórczynie treści CoD. W chwili pisania tego tekstu nie jest jasne, czy Activision zmieniło swoje stanowisko i wysłało Nadii zaproszenie do CoD Next po jej odkrywczych oświadczeniach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nadchodzącym CoD, odwiedź nasze strony dotyczące broni MW3, zasobów MW3 i map MW3.

Źródło: www.bing.com