Statystyki Warzone 2 pokazują, jak zły jest M13


Gracz Call of Duty: Warzone 2 dzieli się kilkoma interesującymi statystykami, które pokazują, jak zły może być karabin szturmowy M13 w meczach wieloosobowych.


A Call of Duty: Warzone 2 gracz udostępnił statystyki dotyczące M13, pokazujące stosunkowo słaby TTK pistoletu w grze. Obie Call of Duty: Warzone 2 oraz Call of Duty: Modern Warfare 2 zawiera różne rodzaje broni, z których mogą korzystać gracze, w tym karabiny szturmowe, pistolety maszynowe, karabiny snajperskie, pistolety i wiele innych.


M13 jest jednym z takich karabinów szturmowych obecnych w grach i został dodany w sezonie 1 wraz z wydaniem Strefa wojny 2. M13 spotkało się w przeszłości z pewną krytyką, ale jedną Call of Duty fan udostępnia dane o tym, jak zła jest ta broń podczas meczów.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 Recon Drone Glitch daje graczom ogromną nieuczciwą przewagę

Użytkownik Reddit o imieniu pubgisDEAD udostępnił dwa zdjęcia przedstawiające czas do zabicia M13 w porównaniu z Fennec 45 SMG w Call of Duty: Warzone 2. Te wykresy pokazują, że nawet jeśli gracze trafiliby wszystkie strzały w głowę z M13, nadal będą w stanie zabić przeciwników szybciej, celując w ciało za pomocą Fennec 45. Obrazy porównują TTK z odległości około 10-12 metrów, pokazując że użytkownicy będą potrzebować 497 ms, aby zabić innego strzałem w głowę z karabinu szturmowego M13, podczas gdy Fennec 45 osiągnie to samo strzałami w ciało w 495 ms.

m13 ttk w warzone 2

Należy zauważyć, że obrażenia Fenneca i prawdopodobnie innych pistoletów maszynowych spadają mocniej wraz z odległością, ponieważ wykres M13 pokazuje stały TTK do co najmniej 30 metrów. Mimo to wygląda na to, że Activision może potrzebować poprawić zadawane przez M13 obrażenia, aby wyrównać je. Wielu graczy wyraża swoje rozczarowanie w komentarzach, a niektórzy twierdzą, że używali głównie M13 Strefa wojny.

fennec ttk warzone 2

Użytkownik Reddit ujawnia, że ​​Fennec ma niesamowity TTK strzału w głowę wynoszący zaledwie 275 ms, blisko połowę M13, a jeden gracz wspomina, że ​​oryginał Strefa wojny nigdy nie miał podobnie zepsutego pistoletu maszynowego. Inny fan twierdzi, że M13 również nie jest tak przydatny Nowoczesna wojna 2 multiplayer, chociaż nie wydaje się, aby był powszechnie znienawidzony. Trochę Call of Duty fani wspominają, że lubią używać M13 na średnich i długich dystansach, a jeden twierdzi, że każda broń będzie wyglądać okropnie w porównaniu z Fennekiem.

Gracze zainteresowani używaniem M13 powinni pamiętać, że należy go odblokować w nowym trybie gry DMZ w Strefa wojny 2. Cały proces może być trudny, ponieważ użytkownicy muszą wyeliminować wroga AI znanego jako Chemik w Strefa wojny 2wydobądź broń z ciała i bezpiecznie ją wyciągnij, aby w końcu odblokować broń.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Czego Call of Duty może nauczyć się z DMZ dla przyszłej zawartości

źródło: redditŹródło : https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-2-m13-bad-stats/