Stacje zakupowe Warzone 2 mają poważny problem


Nowy klip z Call of Duty: Warzone 2 pokazuje gracza napotykającego frustrujący błąd ze stacjami kupowania w Infinity Ward i strzelance Battle Royale firmy Raven Software, który powoduje utratę dwóch potężnych UAV. Pomimo włączenia licznych poprawek błędów w niedawno wydanym Call of Duty: Warzone 2 Gracze z aktualizacją Season 2 Reloaded nadal napotykają wiele poważnych błędów w popularnej grze.


Jeszcze przed oficjalną premierą gry Call of Duty: Warzone 2 został poddany poważnemu odrzuceniu przez wielu fanów oryginalnego tytułu. Od wyeliminowania mapy Verdansk z pierwszej gry po zmianę, później odwróconą, na format walk 2 na 2 w walkach Gułagu, wiele wyborów dokonanych przez Activision w kontynuacji spotkało się z krytyką. Podczas gdy popularność nowego trybu DMZ w grze pomogła złagodzić opinie niektórych graczy na temat darmowej strzelanki, tytuł nadal cierpi z powodu poważnych problemów technicznych, takich jak niedawne odkrycie jednego z graczy, że Strefa wojny 2 nieprawidłowo śledzi statystyki graczy.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 i Modern Warfare 2 otrzymują ciekawe nowe ustawienie dla Flashbangs

Nowy klip opublikowany na subreddicie r/CODWarzone ilustruje, jak irytujące są niektóre błędy w Call of Duty: Warzone 2 może być dla graczy Krótki klip udostępniony przez Redditor Glaive001 pokazuje ich charakter przy użyciu stacji kupna do zakupu UAV Strefa wojny 2 gdy ich plecak jest pełny. Chociaż stacja kupna pozwala im kupić dwa UAV, oba natychmiast znikają, zamiast upuszczać lub przemieszczać inne przedmioty w plecaku. Klip kończy się, gdy Glaive001, którego portfel jest znacznie lżejszy, gorączkowo rozgląda się za dwoma zaginionymi UAV.

Kilku Redditorów, którzy odpowiadali na klip, podzieliło się historiami napotkania tego samego błędu podczas ich pracy Call of Duty: Warzone 2, a jeden z komentatorów stwierdził, że kupił dwa UAV przed marnotrawstwem wystrzelenia jednego, „ponieważ spędziłem cały czas patrząc na ziemię, zastanawiając się, gdzie jest drugi”. Wyrażając cynizm w związku z czasami powolnym tempem, w jakim usuwane są błędy w popularnej strzelance, inny komentarz żałośnie zadumał się, że prawdopodobnie nie zostanie załatana przed sezonem 3. Inni komentatorzy podali błąd jako przykład wprowadzenia plecaków jako złego pomysłu przede wszystkim preferując system wyposażenia od pierwowzoru Strefa wojny.

Podczas gdy Activision ostatnio podejmuje działania mające na celu odzyskanie graczy, w tym przywracanie Call of Duty: Warzone 2solowa kolejka Resurgence po nagłym usunięciu tej funkcji zaledwie cztery dni po jej debiucie, jasne jest, że wydawca ma jeszcze wiele do zrobienia. Call of Duty: Warzone 2 może być niesamowicie zabawną grą, gdy wszystko działa tak, jak powinno, ale tak długo, jak błędy będą kraść światło reflektorów, strzelec będzie nadal walczył o zadowolenie niektórych graczy.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Najnowsza fala skarg Call of Duty: Warzone 2 jest ironicznaŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6416429e22264fc484442005fbbfbc3b&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-buy-station-bug-glitch%2F&c=12397003194560442543&mkt=fr-fr