Sprawdź najlepsze wyposażenie Kar98k w Warzone: kompletny przewodnik

Szukasz najlepszego wyposażenia dla Kar98k w Warzone? Mamy wszystkie istotne informacje.

Najlepsze wyposażenie dla Kar98k w Warzone

Po przetestowaniu wielu akcesoriów w zbrojowni, oto najlepsza wersja do używania Kar98k w Warzone:

Pysk: Tłumik dźwiękowy

Beczka: Prazisionsgewehr 762 długa lufa

Optyczny: Optyka VLK 4.0

Amunicja: Naboje o wysokiej zawartości ziarna 7,92

Chusty: Docelowa proca

Pomimo niewielkiego spadku kontroli manewrowości i odrzutu, ta konfiguracja znacznie zwiększa obrażenia i zasięg Kar98ka, dając graczom jeszcze większą szansę na powalenie przeciwnika jednym, dobrze wymierzonym trafieniem. Wzrost odrzutu jest ledwo zauważalny, co jest niezwykle istotne przy precyzyjnych trafieniach w ogniu walki.

Konfiguracja klasy dla Kar98k w Warzone

Gdy najlepsze akcesoria do Kar98k są gotowe do akcji, czas skupić się na pakiecie umiejętności i wyposażenia, który zagwarantuje lepszą wydajność i zadaje dodatkowe obrażenia, aby zapewnić graczom najlepszą szansę na pozostanie w kolejce jako ostatni. Oto najlepsze umiejętności i sprzęt, których można używać wraz z Kar98k.

UMIEJĘTNOŚCI

Umiejętność 1: Podwójny czas

Umiejętność 2: Kuglarstwo

Umiejętność 3: Hartowany

Umiejętność 4: Wysoki alarm

Aby zmaksymalizować zwrotność Kar98k, najlepszym rozwiązaniem jest połączenie Double Time i Sleight of Hand. Obydwa poprawiają mobilność i prędkość ruchu, co robi różnicę podczas wchodzenia i wycofywania się z walki.

Następnie Tempered przyspiesza proces opancerzenia, zmniejszając liczbę płyt z trzech do dwóch, dzięki czemu gracze mogą spędzić więcej czasu w akcji, a mniej na przywracaniu ochrony.

Wreszcie wysoki alert. Pomarańczowy Impuls Wizji zwiększa świadomość otoczenia, dając graczom najlepszą szansę na podjęcie decyzji, czy skonfrontować się z graczem, czy zmienić pozycję, zanim zabije go ogromną mocą Kar98k.

Sprzęt

Śmiertelny: Granat odłamkowy

Taktyczny: Dym Granat

Granat odłamkowy to najlepszy sprzęt do zadawania dodatkowych obrażeń. Ugotuj go przed wrzuceniem do budynku, aby zadać maksymalne obrażenia każdemu, kto tam obozuje. Granat dymny jest równie przydatny. Rzuć go w obszary bez osłony, aby bezpiecznie poruszać się po mapie. Zdecydowanie zaleca się zapisanie ich na ostatnie kręgi.

Tak, Kar98k jest istotną częścią meta sezonu 4 Warzone, dzięki swojej niesamowitej mobilności i doskonałej sile ognia, aby jak najszybciej eliminować wrogów.

To wszystko, co trzeba wiedzieć o najlepszym wyposażeniu dla Kar98k w Warzone. Aby uzyskać więcej informacji na temat Warzone, przyjrzyj się, jak działają strefy gorących łupów, a także jak odblokować kamuflaże Pride.

Źródło: www.bing.com